Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mivel szokták "jelezni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mivel szokták "jelezni" ha csókot akarnak?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 22:49
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
ha ez számít, inkább a felnőtt korúak... ;)
2011. márc. 25. 22:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha beszelgetes kozben sokaig tartja a szemkontaktust es ha kicsit kozelebb kerulok hozza nem huzodik el.

En mondjuk a kezfogassal kezdem, ha az meg van, akkor mar tudom, h a csok is johet hamarosan.

Egyebkent en ugy tapasztaltam, h hamarabb is sort kerithettem volna a dologra, mint ahogy megleptem:D

2011. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nah mondjuk én is ilyesmire gondoltam.

elsősorban olyan szituációra gondolok, amikor nem igazi randi van, hanem csak beszélgettek mondjuk a kicsijaitok mellett, vagy tanfolyam előtt...

nem húzódik el tőlem, sőőőt... :)

2011. márc. 25. 23:12
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Ba*zd meg,johogy nem wc-zes elott.

Elhivod egy teara, leulsz melle, simogatod a combjat, aztan megfogod a kezet.

Ha ez meg van kezd el a szemet nezni, h vegye a lapot,h mi kovetkezik.

Aztan szep lassan huzodj kozelebb aztan csukd be a szemed:D

2011. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Csücsörítünk:)
2011. márc. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

kicsit több komolyságot kérek.

mindketten 20 felettiek vagyunk. :)

2011. márc. 25. 23:23
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, úgy működik, ahogy mondod. :)

Nem húzódik el, ha közeledsz, sokszor, hosszabb/rövidebb időre a szemedbe néz, vaaagy, ami még biztosan tuti, hogy ha a szemedbe néz beszélgetés közben, aztán az ajkaidra pillant, majd vissza szemkontaktus. Ha közelebb lépsz hozzá beszélgetés közben, és kicsit oldalra biccenti a fejét, vagy finoman összeszorítja az alsó és felső ajkát, esetleg belülről megharapja, tudoood, amikor csak kicsit látszik, hogy megmozdul az alsó ajka... :)

Magamból indultam ki, tehát nem biztos, hogy minden lánynál így megy. :)

22L

2011. márc. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

nagyon köszi.

akkor a jelek megvannak, lassú víz partot most, de az áradat hatásosabb! ;)

2011. márc. 25. 23:50
 9/11 anonim válasza:

Első és utolsó válaszolóval egyetértek :)

nálam is úgy működik...

én például , ha bejön a srác, és szeretném ha lépne akkor egyre többször , és egyre több ideig nézek a szemébe ...mindig beválik :) vagyis eddig bevált .

De először én is a kéznél kezdek mindig...:P

16/L

2011. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

de ha nem sétáltok, hanem csak egymással szemben beszélgettek, akkor hogy jelzed?

akkor a kézmegfogás annyira nemtuti...

2011. márc. 26. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!