Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tettszek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tettszek neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliba, aki tettszik. Ismerem az oszt.társát tőle szereztem róla infót, nincs barátnője, állítólag nem jöbök be neki. Ezt azért találom furcsának mert állandóan néz, bejelöltem facebookon és visszajelölt. Ezek nem arra utalnának h nem tettszek neki.
2011. márc. 26. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
És ha ráírnál?
2011. márc. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sztem csak szimpatikus vagy neki, nem feltétlenül tetszel neki.


de ez is egy jó pont, ebből van felfelé út.. de ahhoz valamelyikőtöknek lépnie kell és sztem ne várj a MAI fiúkra..:D

2011. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jó tanuló, akkor kérd meg, hogy korrepetáljon nyelvtanból. Két legyet ütsz egy csapásra.
2011. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"bejelöltem facebookon és visszajelölt" xD szakadtam :'D
2011. márc. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És mit írjak neki??
2011. márc. 28. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!