Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit értettek a kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit értettek a kicsit vadabb, játékból "megerőszakolós" szexen? 18F

Figyelt kérdés
A barátnőm vélhetően egy vadabb férfit kíván a szexuális életében. A teljesítménnyel elégedettek vagyunk, az esetek túlnyomó részében ugyanis jól érezzük magunkat és rendszeresen ki tudjuk elégíteni a másikat. :) Ámbár azt mondta, nem ártana egy kicsit bevadítani. Gyakran szoktuk azt játszani hogy ő ellenkezik én meg "megerőszakolóhoz méltó módon" odavágom az ágyhoz, leszorítom a kezeit, lesmárolom úgy hogy ellenkezik és ki is nyalom, majd belé hatolok (de mindig figyelünk arra hogy a behatolás kellemes élmény legyen számára, hiszen a vaginának be kell ehhez nedvesednie) Tudnátok tippeket adni, hogyan lehetnék még vadabb az ágyban mind én, mind ő? És most nem arra célzok hogy tépjem apró cafatokra a ruháit... XD :D
2011. márc. 26. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Konkréten úgy agyonvered h kiesik a foga meg felreped a szemöldöke.
2011. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom de ez ötletes:) Mármint amit írtál :D Az előző válaszolóval meg ne törődj.
2011. márc. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szamóca. ***** válasza:
100%
kötözd ki a kezeit, esetleg a lábait is. ;D
2011. márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 barbara2012 válasza:
100%
Én szeretem ha üti a fenekem meg az arcom és ha durván bánik velem. Huzza a hajam és harapdál.
2011. márc. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kötözdmeg. úgy élethűbb. nem kell sietni eleinte ígyál be aztán szívj el egy cigit és szép lassan nyomd el a mellén vagy a fenekén. engem ez nagyon felizgat. aztán az alsógatyád tömködd a szájába. ütögesd a farkaddal az arcát. aztán tövig nyomd be a szájába a péniszed. harapdáld csavargasd a mellbimbóját.

aztán hatolj be és hajrá. közben ütögesd a fenekét az arcát harapdáld a száját húzogasd a haját a kezedet tedd a nyakáa és kicsit folytogathatod is.

2011. aug. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!