Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Nagyon gáz!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nagyon gáz!

Figyelt kérdés
Tetszik egy srác, de nagyon. A múltkor láttam az ebédlőben, és éppen mellette mentem el, amikor mentem kifelé, erre elcsúsztam, mert vizes volt a föld, és ez nem elég, egy kiscsaj kajája a pofámba esett, és tiszta leveses lettem, és mindenki rajtam nevetett, és a pasi (aki tetszik), ő volt a leghangosabb, és bármikor, amikor lát a folyosón röhög, mint állat.
2011. márc. 27. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

de gáz ez a szó hogy "gáz"... no mind1 :D

ilyen baleset mindenkivel előfordulhat, és persze hogy nevetnek, neked is ezt kellett volna tenned. Ha megtanulod néhanapján kinevetni egy kicsit magad, ha olyasmi történik és nem görcsölni rajta, neked is jobb lesz.

Fordított helyzetben te nevettél volna azon, aki elcsúszik? Nyilván.

2011. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy, ha nem leveses a képem, akkor sem tetszem? Talán veszi a lapot.
2011. márc. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
XDD köszi.
2011. márc. 27. 18:30
 4/6 anonim ***** válasza:
ez hatalmas :D
2011. márc. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne akarj vele összejönni, ebből a dologból már sok konfliktus jöhet ki, a kapcsolat közben szóba jön ez az eset, ő mégegyszer kiröhög, te marhára megsértődsz stb és két hét múlva szakítotok is, sztem mondj le róla, nem jó ez.
2011. ápr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jézusom te vagy az?:D najó mind1 nem nevetlek ki az nagyon bunkóság lenne. egyik szünetben gyere oda hozzám megbeszéljük mi legyen kettőnkel :)
2011. ápr. 25. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!