Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni ez ellen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne tenni ez ellen az érzés ellen? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Először is megkérnék minden homofóbot, hogy ne szóljon be feleslegesen, mert úgysem fogok rá reagálni semmit. :)

25 éves meleg srác vagyok, 2 éve megismertem valakit, rövid ideig volt köztünk szex is, pár hónapon át. Ő 10 évvel idősebb tőlem és bő egy éve már mással jár, egy korabeli férfival. Velem pedig baráti a viszonya. Jól elvagyunk, a gond csak az, hogy testileg nagyon vonz még mindig engem és kívánom őt szexuálisan, talán még szerelmes is vagyok belé. Ezellen az érzés ellen pedig nem tudok mit tenni. Van amikor jobban viselem, van, amikor nem. Ha egy napon szakítana a párjával, akkor nem tudom lenne-e még köztünk szexuális kapcsolat. Vagy ő akarna e tőlem még valamit.

Őszintén szólva a testem kívánná, de az eszem azt súgja, hogy ha egy napon újra lenne szex köztünk, az csak elrontaná a barátságunkat. Velem ő sosem járna a korkülönbség miatt. Barátként viszont szükségem van rá, szükségem van egy idősebb meleg pasasra aki mellettem van és jól elvagyunk. Viszont akkor is rá gondolok néha maszti közben....

Hogyan lábalhatnék ki ebből a helyzetből, úgy hogy mint barátot ne veszítsem el, mert azt nem élném túl. Illetve szerintetek a felmelegített szex nem rontana el mindent? Vagy létezhet olyan, hogy 2 meleg barát szexel egymással megszakítás után is, amikor épp nincs komoly párkapcsolatban az egyik fél? Nem tudom...


2011. márc. 27. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó ötlet.Próbàlj meg keresni valakit, és ha szerelmes leszel, elmúlik majd ez az erös vonzalom :) szerintem
2011. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kutzaharapást szörével. Ha találsz mást, aki tényleg tetszik, jól megvagytok stb, akkor majd nem fog már ennyire érdekelni. Így csak elvesztegeted az álmodozással a fiatalságod. Ráadásul amíg úgymond rá vársz, kicsi az esélye, hogy mással bármi életképes dolog kialakuljon. Egyébként ahol szex volt, meg érzelem, akár egyoldalú is, ott igen nehezen alakul ki az egészséges baráti viszony. Bár mi lányok vagyunk, de az 1év sem oldotta meg a dolgot.
2011. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!