Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az lehetséges szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges szerintetek, hogy valaki nem ronda, de olyan negatív kisugárzása van, hogy az már taszítja a csajokat?

Figyelt kérdés

1-2 éve ugyanis megvoltam szokva vele,hogy rengeteg csajjal szemezek meg flörtölök,de már szinte teljesen eltűnt belőlem ez a dolog.

Nem esik jól,na!

Valahogy vissza lehet ezt a dolgot fordítani?


2011. márc. 28. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
persze, hogy van ilyen...
2011. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
off na ez az én bajom is
2011. márc. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Létezik ilyen, nekem kerek perec az arcomba is mondták, kétszer is, úgyhogy nem lehet véletlen :D .

Haverom barátnője, amikor már jobban megismertem, azt mondta, hogy mikor eleinte bejött pl. városba haverommal, kellemetlenül érezte magát, ha egy asztalnál ült velem, furcsa/negatív volt a kisugárzásom :D . Aztán jobban megismert, ez el is múlt.


A másik meg oszt. találkozón volt. Volt oszt.társ csaj mondta, hogy rossz rám nézni, mintha tele lennék lelki fájdalommal, sötét a kisugárzásom :D .


Pedig egyáltalán nem volt semmi "lelki fájdalmam", teljesen jól éreztem és érzem magam mind a mai napig.


Ronda nem vagyok, legalábbis még nem mondta rám senki, bár azt se, hogy szép lennék, tehát átlagos vagyok. Csajok nem igazán tapadnak rám, akikkel dumálgatok, azokkal is csak felszínes kapcsolatot tudok kialakítani, valószínű a "sötét kisugárzás" miatt. :)

2011. márc. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!