Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők akkor is el tudnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők akkor is el tudnák játszani ezt az "engem marhára nem érdekel a szex" nevű játékot a fiúkkal szemben, ha sokkal kevesebb lenne a fiú, mint a lány?

Figyelt kérdés

Mindannyian ismerjük a nők tipikus hozzáállását a szexhez, amikor eljátszák, hogy teljesen hidegen hagyja őket és kizárólag a barátjuk öröme érdekében teszik meg.

Arra gondoltam, hogy ezt az elképesztő magabiztosságot annak is köszönhetik, hogy nőként akár már egy átlagos kinézettel is elérhető, hogy sokan akarjanak ágyba bújni velük.

Azonban, ha nem így lenne, akkor is ilyen magabiztosak lennének? Ha nem tudnák, hogy akár tíz pasit is kaphatnak bármiféle megerőltetés nélkül, hanem kőkeményen meg kellene küzdeniük a szexért?

Mert nekem alapos a gyanúm, hogy ez a magabiztosság akkor bizony szertefoszlana. :)


2011. márc. 28. 22:21
 1/6 Moszuke ***** válasza:

általánosítás szaga van ennek.. az én párom nem leplezi, hogy kívánja a kukit, de szerintem hülyeség a kérdés.

amíg van 10férfi a földön addig egy nő megkaphat bármikor 10férfit..:D

2011. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
"bármiféle megerőltetés nélkül" Hülye vagy mint egy marék lepke. Szerinted alapból van formás feneke, szexi combja, lapos hasa, szép arca a nőknek? És miért gondolod azt, hogy egy nőnek önbizalmat ad az, hogy minden idióta meg akarja dugni?
2011. márc. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mert ismerek olyat, aki majd 150 kiló és a kutyát sem érdekli. Ő örülne ennek.
2011. márc. 28. 22:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a a szexhez megfelelő pasi is kell. Volt, hogy évekig nem találtam ilyet, aki konkrétan hatással lett volna rám. Akkor évekig nem érdekelt a szex sem. Szóval csak magáért a szexért soha nem küzdöttem és nem is küzdenék. A megfelelő pasiért viszont annál inkább.
2011. márc. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a nőnek jól esnek az ajánlatok, ha nem is mutatja ki.

Szal te vagy az eszetlen.

Amúgy jah, ez így van.

Sokkal könnyebb egy olyan buliban becsajozni, ahl alig van pasi, mint egy olyan helyen, ahol tele van pasival.

Rendőr ismerősök mindig sztoriznak, h ugye náluk alig van csaj, aztán még az utolsó retek nő is azt hisz magáról, h mekkora topmodell, mert a sok hülye között úgy is van, aki nyomul rá.

Aztán élvezi a helyzetet.

Fordítva ugyan így működik.

2011. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ezzel tulajdonképpen csak azt szeretnéd mondani, hogy a pasik csak a szexre jók?? :P


küzdeni a szexért? azt inkább a pasik szoktak...

2011. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!