Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hüvelygomba miatt fájdalmas a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba miatt fájdalmas a szex?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. 4éve van barátom tényleg rendszeresen tisztálkodunk meg minden, mégis egy hete dokinál jártam annyira fájt a behatolás, viszketett égett, fájt ott lenn....

A doki krémet és hüvelykupot adott. Jobb is lett tőle.Múlthéten szerdán voltam nála.... igaz tegnap még éreztem hogy nincs teljesen rendben és gondolom azért mert a menstruáciomat várom sokkal angyobb a szexuális étvágyam és nem birtam ki hogy ne próbáljunk meg szeretkezni.

Csak hogy a hüvelybejáratnál eléggé fájt és már bánom hogy rávettem a barátom. Valószinűleg még 5-6nap alatt sem gyógyult be?

Aztána barátom megvizsgálta, ma reggel meg én is..és valóban van még ott egy kis pirosodás meg egy két fehér valami, meg nyúlós darabos folyásom van. Igaz már nem annyira, meg már nem is viszketek,inkább ég még egy picit.

De megijedtem mert úgy fel voltam izgulva, és mégsem tudtam benedvesedni és fájt.

Továbbra is kenem a krémmel, meg ma veszek canesten combit, meg megpróbálok kamillás vizzel picit megmosakodni.

Olvastam hogy a hüvelygomba okozhat hüvelygyulladást?Igaz ez?És olyankor fájdalmas a szex nem?

3hónapja álltam le a fogamzásgátlóval is...és mikor szedtem akkor is volt egyszer ilyen hüvelygombám (hüvelypenész-nek nevezte a doki) és akkor ő is kapott gyógyszert, és talán hamarább el is mult.

De mondom már nem viszket, de ha megnézem tükörben szebb de még mintha lenne ott valami. És ha hozzáérek ég picit..

Ez lehet az oka a fájdalmas szexnek?

Mi jó még hüvelygombára?

Már nagyon unom.....És idegesit már az is hogy szeretkezni sem tudunk..aztán most még ha be is gyógyul megint menstruáció.....párom türelmes meg minden, de én olyan aggódós vagyok, és olyan hülyeségek fordulnak már meg a fejembe hogy már sohha nem leszek nedves meg szexképtelen lennék???

Tiszta hülye vagyok...adjatok tanácsot!


2011. márc. 29. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Tuti ez az oka a fájdalmas szexnek, főleg ha máskor nem fordul elő hogy fáj. A megfázás sem egyformán gyógyul. Van ami pár nap alatt, másik meg másfél hétig. Nyugi. A lényeg hogy a fiúnak is kennie kell magát, mert hiába múlik el neked, ő visszafertőz és kezdődik előről. És ne parázz, mert semmi szükség rá. 37/nő
2011. márc. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kamillás vizet sürgősen felejtsd el! Többet fog ártani, mint használni. A kamilla szárít, még jobban fog fájni tőle. Valószínűleg nem megfelelő gyógyszert kaptál, ezért nem múlt el. Vissza kéne menni a dokihoz. Ha gomba volt, akkor a Canesten is jó lehet rá, egy próbát megér. Azzal 3 nap alatt el kell múlni, ha nem múlik, akkor nem használt. Viszont: igaza van az elsőnek, 100%, hogy a párod elkapta (ha nem volt óvszer), és 100%, hogy vissza fog fertőzni. Őt is kezelni kell. Férfiaknak nem okoz tünetet, de attól még fertőznek.

És igen, ettől fájhat.

2011. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi...hát délután mindenképpen veszek canestent....

Viszont a kamillát az előbb próbáltam ki.....de akkor többet nem alkalmazon....

Mit csináljak hogy benedvesedjek?Vagy ha elmulik akkor automatikusan visszatér a nedvesség is...

Rossz ez igy mindig rettegni a szextől hogy fájni fog....De most akkor nem fogjuk csinálni...tegnap sem kellett volna megpróbálni sem....

Köszi!

2011. márc. 29. 11:04
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nődoki ajánlotta : két liter vizet felforralsz, bele öntesz 2 dl ecetet és ugyanennyi sót ( mondjuk én kamillát főztem ) , lavorba bele öntötd, amikor kézmeleg bele ülsz és 15-20 percig ülsz benne .

Nekem segített, és ha érzem , hogy kicsit is érzékenyebb, rögtön csinálok egy ilyen fürdőt magamnak :D

2011. márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem Pimafucin kúpot és kenőcsöt írt fel a nőgyógyász, amikor volt hüvelygombám. A 6 db kúptól 6 nap alatt meg is gyógyultam! :)
2011. márc. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!