Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miután elmentetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miután elmentetek csináltok nég valamit? (szex) Miért nem jó már utána?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem kicsit rossz, hogy a barátpm 5 perc alatt elmegy és annyi.
2011. márc. 29. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nahát erre én is kiváncsi vagyok.
2011. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bár én lány vagyok, de pár perce olvastam valami ilyesmit egy magazinban:


A fiúk a magömlést követően nagyon elfáradnak, mert ( nem biztos :D ) a vér, ami mereven tartotta a péniszüket, visszaáramlik a testbe, s emiatt teljesen kimerülnek. ( lehet, hogy nem jól emlékszem...) De azt gondolom tudod, hogy magömlést követően a pénisz merevedése leáll.

Általában 20 perc is kell, hogy valamennyire összeszedjék magukat.


Egyébként a barátodnak korai magömlése van. Ez rengeteg tapasztalatlan fiúnál így van. De ahogy egyre jobban bele jöttök, és összehangolódtok, ez idővel elmúlik, s kb. azonos időben lesz orgazmusotok!



Ui.: Mindet olvastam, ha hülyeség akkor ne engem csesszetek le! :D

2011. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy orálisan vagy kézzel elégítsd ki , akkor kell neki pár perc hogy újra álljon , addig ő "dolgozik " rajtad és utána másodjára már jóval tovább bírja majd
2011. márc. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De 5 perc után? (vagy még annyi se) Amúgy meg nem tapasztalatlan, sőt... (25 éves) Máskor van, hogy 30 perc is kevés...
2011. márc. 29. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
5 perc még sok is nemtudom miről beszélsz
2011. márc. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

okés.

De nekem ez így nem jó, hogy beteszi, és ki is veszi, aztán annyi volt. Mit csináljak?

2011. márc. 29. 16:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha öt perc alatt elmegy, az azt jelenti, hogy baromira nem figyel rád :) Az átlag szex időtartam azért jó fél óra (mármint ha a pasi nem csak arra megy, hogy spricc, aztán annyi).


Nekem személy szerint (egy kis pihenő után azért) nagyon jó utána is. De azért kell egy jó 5-10 perc regeneráció, amíg újra üzemképes állapotba lehet hozni :P


De amúgy szerintem beszélj a barátoddal, hogy figyeljen rád jobban, és ne csak magával törődjön...

2011. márc. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Figyel rám, nem csak magával törődik. De most valahogy nagyon gyorsan elmegy :(
2011. márc. 29. 17:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért nem jó már utána? Ez ugyan olyan,mint amikor telekajálod magad (jól laksz) utána már nem bírsz enni egy falatot sem. Na ezért nem tudják tovább csinálni,de megkérhetnéd,hogy legalább kézzel vagy szájjal folytassa neked. Elég gyakori a korai magömlés,de ha nem minden alkalommal jelentkezik,akkor nem kórós.
2011. márc. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Továbbra is várom...
2011. márc. 29. 17:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!