Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elmúljon ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy elmúljon ez a vágy?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki idősebb nálam (10 évvel kb), neki is van párja és nekem is van már egy ideje. Az Ő kapcsolatukról nem nagyon tudok sokat, így csak a sajátomról beszélnék...A miénk már sajnos nem a régi. Egyáltalán nem foglalkozik velem már a párom. Viszont ez a másik srác nagyon is törödik velem. Hetente legalább egyszer látom, ha nem többször, és általában beszélünk is, ha jön hozzánk. Annyira érzem azt, hogy rám van mozdulva, hogy néha már tényleg azt érzem, hogy le akarok vele feküdni...Nem vagyok az az ember aki megcsalná a párját, és persze az Ő kapcsolatába se akarok belerondítani...
2011. márc. 29. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat, sajna tanacsot nem tudok adni, de..kivancsian varom mit irnak a tobbiek, ( kb) ugyanilyen cipoben jarok en is...
2011. márc. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én semmiképpen nem tenném a barátom háta mögött. legjobb az őszinte beszéd. ne élj olyan kapcsolatban, ami nem tetszik már.,
2011. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 vikotrot ***** válasza:
szakíts a pároddal, nézz új kalandok után. Szörnyű lehet korlátok között élni.(lehet azért kelt ilyen vágyakat a másik srác, mert más fiúk[köztük a pasid is] nem foglalkoznak veled[pl.: mert foglat vagy])
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vikotrot ***** válasza:
*foglalt
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!