Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Az mennyire jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Az mennyire jön be nektek, ha egy fiú odamegy hozzátok a disco-ban, és tánc közben hozzátok dörgöli a farkát?

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon bejön. Néha el is élvezek tőle.



74/F

2011. márc. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szamóca. ***** válasza:
83%

egyetlen egyszer fordult elő (annyiszor voltam discoban összesen szalagavató afteren XD ) először azt hittem biztos véletlen. aztán mikor rájöttem hogy tényleg direkt hozzám dörgöli és áll neki csúnyán leégettem. szegény srác, lehet azóta inkább fel sem mer állni neki :)

gusztustalan...

2011. márc. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez csak Babi néninek jön be :)
2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ,hogy tetszik e nekem,mert ha tetszik akkor jó..:D
2011. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
A 4. válaszoló az első őszinte lány.
2011. márc. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 AndiBandi93 ***** válasza:
92%

Akik szeretnek k*rvulni azoknak nagyon bejön, akik normálisak azok inkább egy komolyabb kapcsolatban élveznék ezt a barátjukkal. Ennyi.

Ha szeretnél discoban farkat dörgölni, keress egy olyan csajt aki vadul riszálja magát. Az olyan talán még meg is markolja.

2011. márc. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Hát....Én hányok az ilyen nagy discotól is, a discós pasiktól is, attól meg méginkább, ha ilyet csinálnának. Hozzám aztán semilyen idegen pasi ne dörgölje oda péniszét.. Én egyenesen sértésnek venném, hogy csak ennyire tart.. Értelmes pasik nem így udvarolnak,táncolnak. Ezzel csak az iq hiányukat emelik ki. Nekem az értelmes férfiak jönnek be..
2011. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

volt 1 ilyen kérdés tegnap hogy ha az utcán oda menne egy srác egy lányhoz és spontán megcsókolná .mitszólna

Volt egy olyan válaszoló mint itt a 4-dik válaszoló "ha helyes a pasi akkor jól esne" ennyi erővel akkor ha tetszik a pasi akkor kefélnétek is vele akkor ezt miért nem vállaljátok fel .Ennyit kéne kérdezni tetszem? tetszel!

akkor menjünk b@szni remélem érthető voltam

30F

2011. márc. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!