Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a srác?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki még év elején tetszett. Aztán az a hír járta, hogy én is neki. De a fiú közben összejött egy másik lánnyal aki tényleg sokkal szebb és jobb nálam, sokkal jobban illik hozzá. Már épp, hogy elfelejtettem és beletörődtem a dologba, amikor szünet után megint találkoztam vele a folyosón. Elkezdett nézni meg olyan fura volt az egész pali, ez pedig engem nagyon felkavart. Azóta pedig többször történt ilyen eset és én utálom ezt, már el akarom felejteni őt. Már tényleg nem akarok egyáltalán vele foglalkozni! De miért csinálja ezt? És én hogy nem vegyek róla tudomást? 15/L
2011. márc. 30. 14:42
 1/8 anonim válasza:
Hányadikos vagy?
2011. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kilencedikes
2011. márc. 30. 14:56
 3/8 anonim válasza:
Talán azt hiszi, hogy mindenki az övé lehet, vagy csak tetszel neki de még sem járna veled. Ha bátrabb vagy, kérdezd meg tőle, hogy mért néz téged:D
2011. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
MElyik suliba jársz?XD
2011. márc. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt inkább hagyjuk. Mi van te is pont ezt csinálod egy lánnyal?
2011. márc. 30. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen kézenfekvő.

Havi egy furán viselkedéssel fent tudja tartani az érdeklődésedet. Ő elvan a barátnőjével, te meg mindenféléket kalkulálsz össze-vissza - de a lényeg, hogy ha szakít a lánnyal, akkor te még mindig ott ácsorogsz, és lesed, hogy most akkor mi lesz.

Így több vasat tart a tűzbe, miközben igazából nem követ el semmi rosszat. (Mert ugye valamin úgyis rugózni fog az agyad, és akkor már lehetőleg ő legyen az, és ne holmi másik pasi.:))


Persze lehet, hogy fülig szerelmes beléd és csak a társadalmi elvárások vagy a hozomány miatt van a másik lánnyal - csak én vagyok ilyen rosszhiszemű.:)

2011. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
BIztos gyűjti a ribancokat, mert azt gondolja magáról hogy ő a casanova!! de hát az már a ti bajotok hogy bedőltők neki. csak nyugodtan de miután lehuztátok neki a tangát és benyomta a lompost, akkor utánna már elmehetsz a francba... és ez a teljes igazság
2011. ápr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudom !kétszer! is megbukott, mások szerint csak egyszer, mondjuk ez már nem sokat számít az ügyön... És én meg kitűnő tanuló vagyok szóval... ha már a társadalmi dolgokat nézzük, ez is lehet a gond ha belegondolok. De én nem is tudom mit akarok, fogalmam sincs! Még mindig vonzódok hozzá de nem értem mi a fenéért, mikor járni nem járnék vele vagy ááá a fene se tudja :D de ezen nem is kell agyalnom, hisz ott a barátnője.
2011. ápr. 2. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!