Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne készítenem a pasimnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne készítenem a pasimnak születésnapjára?

Figyelt kérdés
Már vettem neki valamit, de úgy ondolom, hogy az nem elég. Nagy gondban vagyok, mert nem sok időm maradt és kéne segítség, hogy valami személyesebbet is adhassak neki. Gondoltam már versre egy lapon, amit a szélénél kissémegégete és ehhez hasonló dolgokra. Ha eszetekbe jut valami írjatok. Nagyon köszönöm az összes választ!
2011. márc. 30. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem írj egy verset egy olyan lapra, aminek a széle kicsit meg van égve.
2011. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha mondjuk egy cd-t írnál neki az ő kedvenc számaival, esetleg ha van közös kedvenc dalotok közé csempészni. Jó ötlet? Jobb per pill nem jutott eszembe. :)
2011. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy fénykép magadról, "Szeretlek" felirattal?
2011. márc. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mindegyik válasz nagyon tetszik :) ezt a 3-at kombinálni is lehetne szerintem :) jó ötlet?
2011. márc. 30. 17:41
 5/13 A kérdező kommentje:
a cd-s nagyon jó ötlet :)))
2011. márc. 30. 17:41
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy fénykép eggyut, hogy kitehesse az íróasztalára :)Vagy egy nyaklánc a te neved kezdőbetűjével :)

Egy póló rá kinyomtatva egy képetek:)

2011. márc. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ez jó :) hát már vettem neki egy szívecskés nyakláncot. ilyen kettétörhetőset és az egyik felébe az őa másik felébe pedig a saját kezdőbetűmet gravíroztattam :)
2011. márc. 30. 17:44
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké, akkor egy CD, aminek a borítójára felírsz egy verset, a CD-re kiírod a saját képeiteket és az egésznek megégeted a szélét.
2011. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok ismét. Én szoktam (mások által nagyon jónak mondott) verseket írni, így ez nem okozott problémát. Akkor még külön éltünk, így sms-ben küldtem el neki. Mikor megkapta azonnal felhívott, meg volt hatódva. :)

Szívesen megosztanám veled a verset, de azért nem teszem, mert ezt én írtam és csak neki. De ha van benned némi költői véna, próbálkozz, hidd el megéri, akár saját fényképből készíthetsz a cd-be borítót és a belsejébe a versikét beleírhatod. Ha van olyan képetek, olyat választanék amin épp egymás szemébe néztek, a kép szélét kissé elhomályosítanám. Sajnos én nem értek az ilyen képszerkesztősdihez, remélem te ügyesebb vagy. :)

2011. márc. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ja az szép lehet:) hat most nem jut más eszembe de meg írok ha eszembe jut:):*
2011. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!