Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy problémám. Ami inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy problémám. Ami inkább csak költői kérdés de mégis várom mások válaszát is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve leszek együtt egy fiúval. Boldogok vagyunk együtt, szeretjük egymást, szeretnénk közös családot is. De van egy problémánk. Nem vagyok elég jó a sráchoz:(

Ő magas(197cm) kék szemű, barna hajú tipikus helyes pasi.

Én mellette (178 cm) zöld szemű, vörös hajú, átlagos csaj vagyok. Vagy átlag alatti. Sok csesztetést és piszkálódást kaptam már az alakom és az arcom miatt:(

De nem is ez a lényeg. Oda akarok kilyukadni, hogy inkább engedjem el és szerezzen egy olyan lányt akit a barátai is elfogadnak(engem nem fogadnak el akkor sem ha fejre állok)vagy "láncoljam" magamhoz ezzel elszakítva a haverjaitól. Én nem érzem magam annak a tipikus bányarémnek, de ha ők úgy gondolják lehet benne valami. de én meg szeretem őt annyira, hogy elengedjem és legyen mással boldog. A kérdés az, hogy elhagyjam vagy vele maradjak? Szeretem őt nagyon, meg ő is engem ez tuti.


2011. márc. 31. 09:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeret Téged, nagyon egyszerű a megoldás: üljetek le, és beszéld meg vele ezt a dolgot. Így szépen, ahogy itt leírtad. Ha tényleg szeret, nem fog hülyének nézni emiatt a gondolat miatt, és biztosan a megfelelő megoldásra juttok.
2011. márc. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az, hogy nem fogadnak el a barátai, hát bummm, nagy cucc. Ha nekik nem tetszel, az azért van mert féltékenyek, hogy elveszed tőlük a barátod. Ha a barátodnak semmi baja veled és imád így ahogy vagy nem értem, hogy juthat ilyen az eszedbe. Az én párom haverjai is elég furák, bár sosem mondtak rám semmit, én mégis furán érzem magam a környezetükben és nem szeretek velük lenni, de ezt már mondtama páromnak is, és megérti, hogy nem vagyok az a társasági ember, és pont ezért ritkábban találkozunk velük. Mert mondtam neki, hogy én nem akarom azt hogy a haverjai után következzek. Mondta hogy mindgi is én voltam az első, és be is bizonyította. Beszélgess a barátoddal erről, de sztem hülyeség hogy emiatt engedd el.
2011. márc. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés nem költői, hanem buta. :)


A párodnak kell megfelelned, nem a haverjainak, veled akar közös családot (kell még ennél több és jobb bizonyíték??), nem a barátokkal. :D


Hidd el, ha neki nem te kellenél, már kirakta volna a szűröd, ehelyett veled tervezi a jövőjét.

Ne legyél buta, ez egy tök jó pasi, akinek sokkal fontosabb az EGÉSZ SZEMÉLYED, mint csak a külső. Egy olyan férfi, aki nem felületes.


Ezen kívül a természetes vörös haj, zöld szem, elég ritka és különleges kombináció, sok pasinak rettentően bejön ez a típus, gondolom neki is ez jelenti a szépségideált.


Mennyivel gázabb lenne, ha a haverjai imádnak téged, mindnek tetszel, épp csak a párod akar kidobni, mert nem téged tart a megfelelőnek a családalapításra. Mondjuk ha egy ostoba, beképzelt, nyálas cicababa lennél, akiről az egyetlen pozitívum amit el lehet mondani, hogy szép.

:D

2011. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Elengedni akkor kell valakit, ha el akar menni. Ha a pasidnak jó vagy így, és esze ágában sincs lecserélni (mert szeret), akkor a hiba az ön készülékében van, és kóros önbizalomhiánynak hívják. Ha nem változtatsz rajta, ez sajnos a kapcsolatot is tönkreteheti (senki nem akar olyan emberrel lenni, aki folyton nyafog, hogy de csúnya vagyok), és nem azért megy tönkre, mert tényleg csúnya vagy, hanem mert az idegeire mész a hülyeségeddel.

Ha tényleg szereted, tiszteld annyira a véleményét, hogy elhiszed neki, hogy elég jó vagy, és hogy ő szépnek lát.

Ha egyedül nem megy, keress egy pszichológust, mert a következő pasiddal ugyanez lesz, bárhogy fog kinézni. Felesleges mártírkodni, hogy elhagyod, hogy boldog legyen. Ha téged szeret, hogy a fenébe lenne boldog mással?

Ember, gondolkozz egy kicsit, milyen hülyeségeket beszélsz!

2011. márc. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem azért utálnak, ahogy kinézel, hanem mert nem vagy normális. Ez a kérdésedből kiderült. A nem normális csajokat mindig jobb elkerülni.


Ugyanilyen helyzetet láttam már a közvetlen közelemben is, persze a srác kidobta a csajt amikor már nem bírta a hülyeséget.

2011. márc. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez most mi?! En ugy erzem eros onbizalom hianyod van. Mit szamit a testi adottsag. Nem lattal meg olyan part, ahol az egyik fel jobban nez ki mint a masik? Szerinted a kulso az egyeduli ami szamit? Hidd el hiaba szakitanal vele( mentsem meg a kulsomtol alapon) a kovetkezo pasival is ugyanez lenne. Tudod miert kapsz piszkalodast a tested miatt..azert, mert te nem vagy elegedett magaddal.Ha szeret teged, akkor miert szakitanal..nem ertem engem egy kicsit sem erdekel mit gondolnak a parom haverjai rolam, vagy az en haverjaim a paromrol. Ez nem roluk szol, hanem rolunk, illetve te esetedben rolatok kettottokrol.
2011. márc. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és igazatok van.

Kicsit nagy önbizalomhiányban szenvedek. De ez régebben rosszabb volt. Mára kezd alakulni:) és remélem csak jobb lesz. Csak én sajnálom szegényt, hogy bármerre megy miattam piszkálják. Jó hogy szeret és mindent megad nekem de félek, hogy egyszer megunja, hogy mindig engem kell megvédeni a haverjai előtt. Nem azért mert én nem tudom magam megvédeni csak a szemembe nem mondják meg, hogy mi a bajuk velem. De igyekszek javítani a felfogásomon és csak a páromra és a mi kettőnk boldogságára figyelni. A többiek meg le vannak ejtve:)

2011. márc. 31. 09:44
 8/17 anonim ***** válasza:
A párom 185 cm magas, barna hajú, barna szemű, az a tipikus dögös pasi, én meg egy 160 cm magas, teltkarcsú, átlagos, kicsit talán az a szürke kisegér típusú lány vagyok. És akkor mi van? 8 éve együtt vagyunk a párommal, azt hiszem, mindketten bebizonyítottuk már a másiknak, hogy nem a külsőségek számítanak. Magasról letojom, hogy mit gondolnak rólam a haverjai, és őt sem érdekli. Így szeret, ahogy vagyok. Ha a barátod szeret (márpedig gondolom ezért van veled már lassan egy éve), akkor ne foglalkozz a haverjaival. Neki így vagy szép, ahogy vagy. Ez a lényeg, mással pedig ne törődj.
2011. márc. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"Boldogok vagyunk együtt, szeretjük egymást, szeretnénk közös családot is."

Ez a lényeg. A többivel ne törődj!!!!!!


(amit látsz, a tükörben,az a tükörképed. Egy kép. Nem vagy azonos azzal. Hogy más piszkál? azzal se törődj, lehet, hogy irigyek, mert szeretitek egymást)


Pont az a szeretet lényege, hogy a másikban meglátok valami lényegit, valami örök, istenit - ami miatt 40-60 év múlva is szeretem, mert az a része az embernek örök, halhatatlan. Ez nem a teste, nem egy testrésze, ez nem is anyagi, ez lélek. Amit a test hordoz.

De a szeretet ezt a láthatatlant pillantja meg.

Ez a lényege.


"Jól csak a szívével lát az ember.

Ami igazán fontos, a szemnek láthatatlan."

(Saint Exupery, A kis herceg)


Sok boldogságot kívánok Nektek!

Tartsatok ki egymás mellett jóban-rosszban!

2011. márc. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Ha szeret téged, miért akarod eldobni magadtól? Neked se és neki sem lesz jobb.

Vagy keresel egy magadnál rondább srácot és majd összejössz azzal?

Egyedül az önbizalmaddal van baj, nem a szépségeddel. Örülj neki, hogy még így is téged szeret az a srác.

2011. márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!