Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú. Mit tegyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú. Mit tegyek annak érdekében hogy megismerjem?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú a suliból,aki az egyik legjobb barátnőm osztálytársa.Egyébként egy évvel nagyobb,mint én.A folyosón amikor látom akkor hosszadalmasan szoktunk egymás szemébe nézni.Amikor látom akkor mindíg nézzük egymást,de egyikünk sem mosolyog.Amikor egymás szemébe nézünk nekem megszűnik minden és csak őt látom.Nagyon tetszik.Barátnőm sokat mesélt róla,mert ismeri régóta.Mit tudjak tenni,hogy jobban megismerjem,vagy hogy szóba enyeledjünk?Köszönöm szépen előre is a válaszaitokat :).
2011. márc. 31. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg menny oda hozzá és beszélgess vele, nem gondoltál még erre? Vagy akár a barátnőd is besegíthetne..
2011. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán vedd fel msn-re ,jelöldd be facebookon ismerősnek,szólítsd meg,barátnődön keresztül próbálj vele megismerkedni!!
2011. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha kérdezi hogy miért vettem fel msn-re mit mondjak neki,miért vettem fel?:s
2011. márc. 31. 18:38
 4/4 anonim ***** válasza:

Az emberek megszólításának akár élőben akár neten 2 féle módja van:direkt/ez az amiből lejön hogy bejön neked,ezt is lehet csak finoman csinálni/

vagy indirekt/amikor segítséget kérsz tőle valamiben,mennyi az idő(neten elég hülyén jön ki),hol vett valamit stb.

Akármivel fel lehet venni embereket például:

-Tetszett a pólója stb.,hol lehet olyat kapni?/indirekt/

-Szeretnéd megismerni mert okosnak,aranyosnak(stb.) látszik(ez a direktebb)

2011. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!