Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13cm pénisz méret az kicsi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13cm pénisz méret az kicsi? 21f mert nekem akkora

Figyelt kérdés
2011. márc. 31. 22:47
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
54%

sz*rd le. nekem is ekkora. És? Kit érdekel! Használd és legyél magabiztos a partnered meleltt, és nem lesz ott semmi gond. Ha viszont ilyen kérdésekkel jössz, abból nem sok jó származik.

Szal fel a fejjel, és menj csajozni.

2011. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
25%
Nekem se nagyobb :(
2011. márc. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
11%

Hát eléggé kicsi xD nekem 16 évesen 22centi xD

Ezt nem cikizésből mondom.

2011. márc. 31. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
27%

a nők nem a méretre mennek.Szóval ha összejössz valakivel nem az fogja érdekelni hogy neked mekkora van.Meg amúgyis a vastagság jobban számít.Jobb mint ha lenne vagy 20cm mert az már túl nagy....

az a lényeg hogy használod.:)

2011. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
53%

Ennek a kérdésnek nincs értelme! Azt is megmondom, miért.

Egyrészt, hogy így teszed fel a kérdést nyilvánvalóvá teszi, hogy mit gondolsz Te (és végülis mit vársz el a válasszal kapcsolatban). Másrészt, egy olyan dologról beszélünk ami adott, nem változtathatod meg. Ha azt mondom - és rajtam kívül egy páran - kicsi, akkor aggódni fogsz mikor a csajjal smároltok és vetkőzés van. Ha azt mondom nem kicsi, akkor egyrészt jól fog esni pár pillanatra, de mivel Te kicsinek tartod ezért nem fogsz igazán örülni neki. Ritka, hogy jön akár 20 jó válasz (ami önmagában ritka), és hogy ettől majd Te is nagynak fogod tartani.

2011. márc. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
64%
Na. 22:56-os válaszából is látszik, hogy NEM a lányoknak fontos a méret, hanem a pasiknak. Ez így b*zisan hangzik elsőre, de láthatóan megy a versengés.
2011. márc. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
Milyen versengés? Én nagy ívből leszarom, hogy mekkora... változtatni nem lehet max műtéttel. Én nem versengek.. mondtam is, hogy nem cikizés. És az a kérdés, hogy kicsi e? Hát az. Válaszoltam rá. Ennyi.
2011. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
39%

A lényeg, hogy ne mérjed már!! Nem teljesítmény, hogy összehasonlítsd máséval (többiekével). A jó szex, nem a kis vagy nagy farkon múlik!


a 22:56 meg nem cikiz, csak a saját nyomorult lelkét simogatja.. ha igazat ír akkor is k*rva cinkes..

2011. márc. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

A csúnya szóért meg elnézést :D

De a többség lánynak igen is az számít sajnos... mert jó elején még nincs gond. De a sexuális élet beálltával ez lehet probléma, mert nem mindegyik csaj tud elélvezni 13centis fütyköstől xD de ez már a csajon is múlik.

2011. márc. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Saját nyomorult lelkemet simogatom? Hát engem ku..ára nem érdekel az hogy mekkora. Ilyenen sose gondolkoztam csak mikor kérte barátnőm, hogy mérjem le. Hát lemértem neki és ebből tudom.
2011. márc. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!