Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mikből érzik meg ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mikből érzik meg ha egy pasi nem magabiztos?

Figyelt kérdés

Én pl tökéletesen meg tudom játszani a magabiztos embert, mégis leszürik, hogy nem vagyok az.

Pedig laza vagyok, közvetlen és humorom is jó.

Szerintetek miből veszik ezt le?

Illat-ból vagy miből? :S

Előre is köszi! :)


2011. ápr. 1. 02:22
 1/10 anonim válasza:
Hogy nem vagy mindig, minden helyzetben olyan
2011. ápr. 1. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hogy olyan? :)

Hogy mondjuk 5 percben vagányabb vagyok, míg utána kicsit visszahúzódóbbnak tünök pl? :)

Vagy mire gondolsz?

2011. ápr. 1. 02:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Nálam ezt kb 5 perc beszélgetésből leszürik, szal ezt nem értem miért van. Mert laza vagyok és közvetlen. Szal nem látszódik, hogy nem lennék biztos magamban, érdekes haverok is ezt mondják, hogy ez nem látszik rajtam. De nők hogyan szúrják akkor ezt ki? :D
2011. ápr. 1. 02:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Amit írtál az alap. De mondjuk nyomod a show műsort nagyba, és megszólal egy csaj h mennie kell, és egyből odamész h "ne menj már, olyan jó hogy itt vagy, és blablabla". Vagy épp mesélsz egy sztorit, a csaj meg azt mondja, hogy szar, erre mentegetőzni kezdesz, hogy "csak azért mondtam mert..", v a kedvenc példám: kocsival vagy, 10 spanod áll te a kör közepén, nagy röhögések, minden, erre odajön 1 csaj hogy "vigyél már el a boltba" v ilyesmi, ezután te egyből elviszed, elköszönés közbe előadod a spanoknak is hogy néha ilyet is kell, útközben kifejted a csajnak hogy mennyire nagyvonalú gesztus, és milyen fain vagy hogy elviszed, és mielőtt kiszáll még odaszúrod neki hogy "de légyszi ne maradj bent sokat".
2011. ápr. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
02:49 elég jó választ adott
2011. ápr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, értem a lényeget. :)

Nálam csak annyi van, hogy sokat dicsérek egy csajt.

Hogy milyen klassz csaj vagy, mennyire jól nézel ki, meg stb...

Ezt sem szabad akkor túlzásba vinni, igaz? :)

2011. ápr. 1. 04:18
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a nők úgy táplálkoznak a férfiak félelméből mint a dementorok!
2011. ápr. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan miből lehet észrevenni, de valóban nagyon könnyű. Nem csak abból áll, amit mondasz. A testtartásod, mozdulataid, de még a szemed is sokat árulkodik.

És most nem a "nézz mélyen a szemembe!"-ről beszélek, hanem például egy nem magabiztos ember sokszor kapkodja a szemét stb.

Nem tudom pontosan elmagyarázni, sajnálom ^^"

2011. ápr. 1. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem megérti a srác, hogy magabiztosnak lenni kell, nem annak látszani.
2011. ápr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem kell magabiztosnak lenni...
2011. ápr. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!