Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek kövér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek kövér vagyok? Esetleg pont jó? (képpel)

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kérdést, csak másik témában, gondoltam ezt többen nézik :D Majdnem 9 kilót fogytam már, de még mindig nem vagyok elégedett magammal, csak szeretném tudni, a fiúk mit gondolnak (az előzőnél csak lányok írtak). Kellene még fogynom? (a fehérnemű nem valami előnyös, de nem az volt a célom, hogy hű de szexi legyek)


[link]


Köszi a válaszokat :) 164/56-57, 15/L


2011. ápr. 1. 14:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
én lányként is azt mondom h semmi baj nincs az alakoddal
2011. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
76%

Az alakoddal nincsen gond. Ha gondolod, gyere át hozzám, nálam maradhatsz pár napig, aztán a hátadból csinálok egy szép táskát.

Üdvözlettel,

a Fogtündér

2011. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
54%
Átlagos testalkatú lány vagy, mondhatni jó az alakod. A testtartásod lehetne jobb, és lehetnél egy kicsit feszesebb mindenhol. A te típusodra szoktam mondani, hogy csiszolatlan gyémánt. Próbálj meg többet mozogni, és tedd ezt rendszeresen. Brutál alakod is lehetne, ha egy picit foglakoznál magaddal. Kár, hogy ezt a lányok nagy része nem ismeri fel. Csak úgy vannak, meg néha fogyóznak, de sportolni azt már kevés sportol rendszeresen.
2011. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

én lány vagyok. de ha az alakodra bármelyik fiú azt mondja, hogy rossz, esetleg kövér vagy, akkor ne hallgass rá. gondolom nem akarsz egy deszka feelingű lány lenni. így vagy jó.

ha nagyon be akarsz vágódni fiúknál esetleg egy szexi fehérnemű és kivágott felső, azt' ennyi. így vagy jó.

(vagyis nem kell se híznod, se fogynod. és ezt vedd komolyan, mert lehet, hogyha többet fogynál nem lenne jó a közérzeted és minden bajod lenne. ha valaki nagyon sokat fogy, és átesik a ló túloldalára, az már nem egészséges. vagyis ha folyton fáradt vagy, szédülsz és minden bajod van, szedj fel 2-3 kilót, ami nem is látszik még annyira és jobban leszel. de ez természetesen akkor van, ha túl sokat fogytál)

2011. ápr. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 modian ***** válasza:
100%

Szerintem már ne nagyon foggyál, az már dúrva lenne. Így nagyon pöpec tested van, ha engem kérdezel. Még csak 15 vagy, így még fejlődsz, nőnek még a melleid is, meg majd változik a formád, alakod. Most már éld az életed szépen fogyókúra nélkül, azért odafigyelve a kajára, és majd 22-23 évesen majd megnézed magad megint, hogy tetszel-e magadnak úgy, mert egész más képet fogsz látni a tükörben.


Nekem a bal oldali kép tetszett a legjobban és a bugyi is ok :D


20F

2011. ápr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nagyon szép!9 kilóhoz pedig gratulálok.


20/f

2011. ápr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
3.: Igen, néha csúnya a tartásom, mostanság jobban figyelek rá :) És minden nap sportolok már kb. 12 hete, amióta egészségesen élek (ettől fogytam, az egészséges életmódtól és a sporttól), de nem hagyom abba :) Köszönöm egyébként
2011. ápr. 1. 14:40
 8/30 anonim ***** válasza:
Pont jó. De a tartásodra nagyon figyelj! Húzd ki magadat. Járkálj sokat egy könyvvel a fejeden.
2011. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó így, egy kis sport talán nem ártana, formásodnál tőle, de semmiképp ne fogyj többet. 1-2 év múlva orbitális nő leszel ;)


23/F

2011. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

3. Vok


Hajrá! Szuper csaj leszel. Ne hagyd abba a sportot. Az arányaid rendben vannak, és még fejlődésben vagy. Jó lesz ez naon!

2011. ápr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!