Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Meghallotta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Meghallotta a szomszéd, ahogy szexelek.

Figyelt kérdés

Nyitva volt az ablak, a szomszéd ház pedig pár méterre van. Egyértelmű, hogy kihallatszottak a félre nem érthető zajok. Azt nem tudom, hogy a szomszédok közül ki volt kint, ők, vagy csak a takarítójuk, de én is hallottam bent ahogy söpörnek. Mi pedig jóval hangosabbak voltunk egy söprű zajánál.

Most mit csináljak? Ég a képemről a bőr. Még kimenni sem merek. :(


2011. ápr. 1. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig mi van abban szégyellni való? Ne törődj velük.
2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ők is szoktak szexelni. Ha mégsem, akkor égjen az ő képük!
2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak emelt fővel, csak peckesen barátom. Ezt nem kell szégyellni.
2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Láttam egy riportot a fokuszba ahol egynőt azért akartak fel jelenteni mert minden nap kiabált meg sikitozott sex közbe...ő csak mosolgyott a kamerába és mondta h ő igy szereti ez van.:D Vegyél rola példát
2011. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem leírni, hogy a leggázabb a dologban, hogy nem otthon, hanem anyáméknál csináltuk. Épp nem volt itthon senki és kihasználtuk az alkalmat.

Tudom, hogy végül is ez nem szégyellni való, de akkor is képzelem, hogy miket gondolnak rólam. Lesz min csámcsogniuk. Mert annyira azért nem vagyunk jóban velük. Szóval elég kellemetlen.

2011. ápr. 1. 15:25
 6/10 anonim ***** válasza:

NEm irigyellek!!

Ne foglalkozz velük, legalább lefoglalják magukat had csámcsogjanak.

Élveztétek...? Ha igen az a lényeg...

Köszönj mintha semmi nem történt volna, úgy sem mernek rákérdezni...

Ki az aki nem használta volna aki az alkalmat? :D :P

2011. ápr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Persze, hogy élveztük. Különben nem sikoltoztam volna közben. Csak hát elfelejtettem, hogy nyitva van az ablak. :S
2011. ápr. 1. 16:53
 8/10 vikotrot ***** válasza:
Csináljátok hangosabban.Biztos lehetsz benne, hogy k*ra irigyek rád..
2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
örülj neki h van kivel szeretkezned :D
2011. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát hiába nem vagy gyerek, mégse biztos, hogy teljesen érett vagy. :D És? Ha nektek így esett jól, akkor ennyi, mindenki azt csinál, amit akar, nem az ő lakásában csináltátok, hogy legyen min háborognia. xD Legrosszabb ami történhet, hogy anyádék rájöönek, hogy szexeltetek, de sztem annyira nem hidalnának le. XD
2011. ápr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!