Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, miért utasítotok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, miért utasítotok el engem folyton? Ezért udvaroljak?

Figyelt kérdés
Semmi értelme így ennek az egésznek.Most költözzek ki svéd országba mert ott normálisak a nők?
2011. ápr. 1. 21:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
kitartás!!!!:))))))
2011. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 szamóca. ***** válasza:
100%
ha minden nő elutasít lehet nem bennük van a hiba...
2011. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy Svédország sem lenne számodra a Kánaán.
2011. ápr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 almighty77 ***** válasza:
2 mondatos kérdésből, ne várj használható válaszokat, irj konkrétumokat.
2011. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
nyugalom, kúrvákok mindenhol vannak
2011. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 szamóca. ***** válasza:

namár bocsesz de muszáj belekrédeznem... ha valaki elutasít valakit az miért rögtön kuurva??? nem lehet hogy a pasi a s*ggfej?:D

"ha megb*szlak rib*nc vagy ha nem engeded akkor büdös k*rva"

2011. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

miért pont svédországba?


amúgy rosszul fogod meg a dolgot: ne udvarolj! legalábbis ne olyanoknak, mint akiknek eddig udvaroltál.

engem is kosaraztak már ki sokszor, és tudod mit mondtam? azt, hogy b.romi rosszul választottam, ez az én hibám...legközelebb nem olyan lányt kell kinéznem magamnak, ennyi az egész

2011. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%

21.33

Az északi nők sokkal normálisabbak, közel sem olyan beképzeltek, mint a magyarok. Sok esetben pedig akár kezdeményeznek is.

2011. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 szamóca. ***** válasza:

annyira elutasítátok az önképzést...

ez a "rossz nőt választottam" meg sok a k*rva", annyira hajaz a kövér nők által közkedvelt " jó a nagy husi comb" meg "van mit fogni, ez szexi' és "legalább puha" mondatokkal. elmismásoljátok a problémákat.

nem az al ényeg hogy azokkal a lányokkal összejöjjön akikkel eddig nem tudott. lehet, hogy tényleg nem érdemlik meg azok a lányok hogy ilyen fiújuk legyen. de ha így álltok hozzá azzal saját fejlődéseteket gátoljátok.


ha egy nő visszautasít akkor nem lek*rvázni kell, még ha az is. hanem elmenni kocogni, stílusgyakorlatot tartani, ésatöbbi.

2011. ápr. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Áh, velük nincs baj, a csúnya gonosz világ meg a csúnya gonosz nők nyomják el őket. Mégis hogy merészelünk ilyet feltételezni, hahh! Mindegy, nem is baj, hogy az ilyen nyomorékok nem fognak szaporodni...
2011. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!