Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányon tetkó. Fiúk nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Devil_inangel kérdése:

Lányon tetkó. Fiúk nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Igényes,szép tetkó,a derék jobb oldalán .
2011. ápr. 2. 00:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
En 10 ev utan mar szedetnem le az enyemet. Huuuuu, mar 10 eve...
2011. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
legyen a lapockán egy tottenkopf és megfelel :D vagy lábán pillangó vagy ienek :P
2011. ápr. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
sminktetkóval lenne csináltatva,ami 5 év után lekopik. :)
2011. ápr. 2. 00:39
 4/21 anonim ***** válasza:
Én csípem az olyan csajokat akiken van tetkó, kivéve a ribanc rendszámot az nem adja. :) Igazából ha nem csillagokat ábrázolna nekem szerintem bejönne. :)
2011. ápr. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ribancrendszám, nagyon visszataszító.


23/F

2011. ápr. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
mondjuk nem tetszene ha egy hatágú csillag lenne a mellkasán.
2011. ápr. 2. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A sminktetkó 1 évig okés, a 2.-ban elhalványul és hülyén néz ki, 3 évig meg még ott lesz egy paca... jól fog kinézni! :S


Mitől lesz vajon igényes egy paca?

Ha valaki nem tud olyat kitalálni, amit magára mer igazából tetováltatni, az ne tetováltasson... szerintem.


Egyébként meg nem a tetkó teszi az embert, nekem mindegy, hogy van-e, vagy nincs. Sajnos ha 10 nőt veszek találomra az utcán, akinek van, akkor abból 9 elég primitív. Ez nem a tetkó hibája, csak a megfontolt kultúrember tovább fontolgat, az együgyűek meg magukra varratnak bármit egy kósza gondolat hatására. Ezért van több pics@nak, meg kopaszmajomnak, mint kultúrembernek.

2011. ápr. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem tetszik nőkön a tetoválás.Főleg deréktájon gáz.

De ha az elején látom,hogy van rajta,már alapból oda sem megyek.

2011. ápr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

1. Ne derékra csináltass, az nagyon r.bancos, közhelyes, mindenkinek ott van, és egyáltalán nem igényes, főleg a nonfiguratív nem

2. A sminktetkó kikopik, de ahogy előttem valaki írta, nem 1 év alatt, és nem máról holnapra, elég ronda lesz...úgyhogy ha már mindenképp akarsz valamit, akkor csináltass rendes tetkót


És a magánvéleményem a végére: nekem nagyon tetszik a nőkön a tetoválás, pl. egész alkart beborító, vagy nyakon, mellen...a lényeg hogy a minta nagy legyen, ne ilyen kicsi bizb.sz (ha el akarod rejteni, akkor minek csináltatod?)....és semmiképp se derékra!

2011. ápr. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
01.17 nem azt írtam, hogy egy év alatt kikopik, hanem, hogy addig néz ki valahogy. És utána meg pacává válik hosszú évekre...
2011. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!