Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejönne egy ilyen alkatú férfi?

Figyelt kérdés
194cm 77kg, ez így nem sovány? Vagy úgyis az arc számít jobban?
2011. ápr. 3. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Az arc számít.
2011. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen alkatú srácok alapból bejönnek, de sokat nyom a latban az arc is. Ha az arc nem tetszik, akkor az alkat már nem sokat befolyásol a dolgon. Ugyanez fordítva is: lehet, hogy valakinek az alkata nem jön be, de ha az arca igen, akkor már annyira nem figyelem a testfelépítését.:)
2011. ápr. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
KÉPET!
2011. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
így kép nélkül nehéz megmondani, de szerintem sovány. már ha a barátomból indulok ki, 20 centivel alacsonyabb és 95 kg.
2011. ápr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez rohadtul nem sovány. Én 2 centivel magasabb és 3 kilóval vagyok több. Egy ekkora magassághoz az ideális súly 70 és 94 kiló között van. Úgyhogy ez a középső értékhez közelít.

HA meg már itt tartunk a 175 centihez sok a 95 kiló.

2011. ápr. 4. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
hát a izmos akkor nem sok az a 95 kilo
2011. ápr. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy izmos, hisz cipelni is kell azt a sok hájat.
2011. ápr. 4. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!