Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi a titka? Annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi a titka? Annyira érdekelne! Vélemények? (Magyarázat lent. )

Figyelt kérdés

Van egy csaj az osztályban, aki kb 1,5 éve jött az osztályba. Nagyon zárkózott, magának való lány,a kit a pletykásabbik fajta lányok már "holdkórosnak"" kiáltottak ki, pontosan az egyedi gondolkodása miatt. Hát bevallom, tényleg egy kissé ijesztő! Mintha egy felnőttel beszélgetnék, olyan komoly! És mindenkit meghalgat, ha gondja van, meg eléggé "öreges" megoldásokat javasol...

Mindezek ellenére a pasik odavannak érte. Az osztály legrondább fiúja ugyanúgy döglik érte, mint az osztály álompasija! Biztos nem szerelmes bele minden srác, de azért többen... Pedig nem a legszebb csaj: túlsúlyos, kissé kapafogú, de am nem csúnya...

Mégsem értem, mi fogja meg benne mondjuk az osztály álompasiját. Mert az tényleg odavan érte... Vajon mi a titka?


2011. ápr. 4. 15:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
biztos varázsolni is tud
2011. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném xD
2011. ápr. 4. 15:38
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

én már találkoztam olyan csajjal, aki kajak ronda volt(najó annyira nem, de azért nem volt egy szépség), de nagyon durváán volt szexuális kisugárzása és egyszerűen csak arra gondoltam, h meg akarom dugni :D

de ez ilyen leírhatatlan dolog, csak érezni lehet :D

2011. ápr. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nagyon pozitív kisugárzása van. Egy nő nem a szépségétől nő.
2011. ápr. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezel valakit, miért szerelmes a párjába, akkor egy millió dolgot fel tud sorolni. Ami kimarad a felsorolásból az az igazi ok. A "megfoghatatlan valami".
2011. ápr. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pontosan azért tetszik a srácoknak, mert más mint a többi lány. itt arra gondolok, hogy el lehet beszélgetni vele, meghallgat mindenkit, nem felszínes. Hiába szép egy lány, ha nincsen semmi a koponyájában.:)
2011. ápr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Várom a többit is!
2011. ápr. 4. 15:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

túlsúlyos de szép? akk nem lehet rajta nagyon sok plusz. :p

am már előttem leírták. kisugárzás. leírhatatlan dolog, van ilyen csaj suliba is h nem néz ki annyira jóól, de úgy megdugnám. : D xd

17/F

2011. ápr. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Azt a leírhatatlan dolgot amit többen emlegettek hormonok okozzák. Kémiai szintű a dolog.
2011. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

10 éve: Jaj de szép lány, de tetszik szívesen lennék a barátja...

Most: Jaj de szép lány, de megdugnám... változnak az idők

2011. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!