Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elcsavarta a fejem. Hagyjam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elcsavarta a fejem. Hagyjam, hogy még jobban magába bolondítson vagy tartsam magam távol tőle?

Figyelt kérdés

19/L vagyok és van egy 26 éves srác aki megőrjít. Csak az a gond, hogy elég rossz dolgokat hallottam róla. Security-s, kidobó és még nem tudom mi, szóval az erejével keresi a kenyerét. Sokszor visszaélt a helyzettel, pár éve volt, hogy viperával vert el egy srácot, meg hasonlók, viszont nagyon tetszik, mert sokat beszéltünk és teljesen más volt, mit amilyennek mondták, nagyon kedves volt, figyelmes, romantikus. Elhívott randira, de nem akartam elmenni, meg is mondtam neki és meg is indokoltam, hogy tartok az agresszivitástól, de ő nem adta fel és folyamatosan bizonyított, majd véletlenül összefutottunk, egy egész délutánt töltöttünk együtt, megcsókolt a végén, de olyan gyengéd volt és úgy csókolt, mintha tele lett volna érzelmekkel(valószínű h egy csak bemagyarázom magamnak) szóval nagyon elcsavarta a fejem.

Szerintetek adjak neki egy esélyt és hagyjam, hogy még jobban magába bolondítson vagy tartsam magam távol tőle?


2011. ápr. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy nekünk kéne dönteni helyetted. Attól, hogy kidobó, még lehet kedves a nőkkel, pláne a barátnőjével. Ugyanakkor látnod kéne, hogy milyen amikor mérges, hogy meg tudd ítélni.
2011. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha majd jó ideje együtt leszel vele, akkor tudod meg milyen egészében. Szerintem prósza.
2011. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod, de légy résen, legyen nálad valami önvédelmi eszköz.
2011. ápr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja,önvédelmi eszköz kell,hallottam olyat h neten 2 meleg ismerkedett 1ik elhívta magához a másikat azt mondta neki,annyira szereti h meg is enné és megette,tom nem ide való de vigyázz vele
2011. ápr. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha gyengéden csókolt,akkor valószínűleg neked nincs okod félni tőle,az meg hogy viperával vert meg egy srácot,biztos nem ok nélkül tette. És igen,attól még mert kidobó,lehet kedves. Hányszor volt hogy discoban is korábban beengedtek minket csak hogy ne fázzunk,meg kinyitották az ajtót,a kidobóknak is vannak érzéseik. Én a helyedben járnék vele.
2011. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!