Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csókolózás után nektek is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókolózás után nektek is tiszta nyál a fél arcotok?

Figyelt kérdés

Én a számtól számított kb 3-4 tiszta nyál vagyok.


Ez normális?:D


2011. ápr. 4. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem és te sem vagy az. :D
2011. ápr. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3-4 centire akaromírni. :D
2011. ápr. 4. 22:49
 3/8 anonim ***** válasza:

jéééézus. mi barátommal órákon át szoktunk vadul csókolózni de még sose volt ilyen nyálproblémánk :D Esetleg egyszer volt hogy télen fagyba kimentünk és éreztem hogy van nyál a szánon, mert lefagyott a szám, de az is csak épphogy. És csak egyszer. És még nagyon az elején a kapcsolatnak, részemről majdnem 2év nem csókolózás után : D

15/l

2011. ápr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sz@rul csináltok valamit. :D
2011. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
értem, köszi... :D akkor majd csiszoljuk a technikát x)
2011. ápr. 4. 22:51
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem egyszer volt ilyen tapasztalatom, béna volt a partner...
2011. ápr. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fekve, fura pózban előfordulhat :)
2011. ápr. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
...itt valamit nagoyn elb@sztatok:D Kicsit több érzékenység, kcisit kevesebb nyál!!
2011. ápr. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!