Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lenne baj annak kimutatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lenne baj annak kimutatása, hogy tetszenek az albérlőtársam lábai?

Figyelt kérdés
Egy albérletben lakunk, mindketten srácok vagyunk. Otthon gyakran boxeralsóban vagy rövidgatyóban vagyunk. Mivel az albérlőtársamnak nagyon formás lábai vannak, ha csak kettesben vagyunk otthon, meg szoktam kérni arra, engedje meg, hogy megsimogassam a lábait. Nem vagyok meleg, ő sem az. Csak éppen jólesik a lábát simogatni. Ezt ő minden további nélkül meg is engedi. Van úgy, hogy beszélgetünk filmekről, politikáról, ülünk egymás mellett, s nekem beszélgetés közben jár a kezem le-föl a lábain, mert jólesik simogatni. Tegnap a srác barátnője ránk nyitott egy ilyen beszélgetés közben és felelősségre vonta a barátját, miért engedi meg nekem a lába simogatását. Elmagyaráztuk a csajnak, hogy nincs ebben semmi, nem kell többet beleképzelni. De ma már nem engedte nekem a srác a simogatást. Biztos a barátnője hatására. Próbáljam meggyőzni?
2011. ápr. 5. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Remélem ez kamu, mert tényleg nagyon meleg-viselkedés
2011. ápr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 okéokésokés ***** válasza:
Hát én a gyerek helyében azonnal fejbe rúgtalak volna..... vagy kiverem pár fogad és elköltözök.
2011. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Buzacsirák. :) Elhiszem, hogy nem vagytok b.uzik... MÉG!


Amúgy erre begerjedtem. O.o


L

2011. ápr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Öcsém...Kicsit furcsa,de ha te ezt anyira szereted akkor meggyőzheted megint,hogy simogasd.:D
2011. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem normális viselkedés, ha nem tartod magad melegnek, akkor sem. Én lány vagyok, és ha az albérlőtárs nőm a lábamat akarná simogatni, mert hogy "nem meleg", csak tetszik neki, én nagyon megijednék tőle, és valószínű valamelyikőnk költözne is.


Azért szerintem ez egy elég intim kontkatus, ami csak a párkapcsolatokban van jó helyen. Vagy meleg vagy, csak magadnak sem akarod bevallani, vagy ha nem, akkor is nagyon ferdén szocializálódtál. 23 L

2011. ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legyél te a barátnője és akkor nem csak ka lábait simogathatod.
2011. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!