Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy tetszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy tetszem neki, vagy csak. Nemtudom? Egyáltalán nem értem a viselkedését.

Figyelt kérdés

Van egy srác, mindig nagyon kedves, viccelődni is szokott, mindig figyel arra amit mondok, érdeklődik is, de csak ha személyesen beszélgetünk. Amikor pl facebookon beszélgetünk, akkor nem kérdezősködik meg semmi, csak válaszolni szokott, meg olyan érdektelennek tűnik ott. Már rá is kérdeztem, hogy zavarja-e hogy ráírok, és bár azt írta hogy dehogyis, szívesen beszél velem, én ezt nem vettem észre.

Jah és ha meglát mindig mosolyog, és már messziről integet, és sokszor bámul. Párszor már szemeztünk is, és valószínű, hogy tudja hogy tetszik nekem, viszont még nem lépett semmit.


2011. ápr. 5. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Onnan hogy holnap felveszel egy szakadt gúnyát, kócos hajad lesz, és sápadt arcod! És ha így is köszön és integet messzíről akkor tetszel neki!
2011. ápr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hű, kicsit furcsán tettem fel a kérdést..bocsi, nem így akartam.
2011. ápr. 5. 21:10
 3/4 A kérdező kommentje:
Én ilyen cuccban nem megyek suliba!Nem vagyok hiú de azért ennyire figyelek magamra:DMás ötlet?
2011. ápr. 5. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát...Ha ő nem lép szerintem azt várja hogy te. Szerintem az lenne a legjobb ha megkérdeznéd tőle hogy kedvel-e :)
2011. ápr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!