Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért teszi ezt az ex? Te...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért teszi ezt az ex? Te kiakadnál?

Figyelt kérdés

1 éve szakított velem msn-en, azt mondta fél év után, h soha nem tudott megszeretni, és bedobta a legxabb dumát, h legyünk barátok.

örökké összevesztünk, letiltottam sokszor, de mindig +bántam és visszavettem.

aztán jártam 1 másik sráccal, ő meg közben 1 más csajjal.

egyszer nagyon összevesztünk, azt mondta, soha többet nem fog írni, és nem akar látni.

eltelt 1 év, szakítottam a barátommal, erre ír nekem, h hiányzok neki, találkozzunk, + h milyen jó volt velem a szex stb.

én + nem tudom hova tenni, mi ez a nagy változás, miután kidobott, rögtön lecserélt 1 másik csajra, és egyébként még mindig együtt van azzal a lánnyal.

H van ennyi bőr a képén?

mit csináljak, menjek bele 1 haveri találkozóba, v. inkább osszam ki a .........?


2011. ápr. 5. 22:19
 1/3 anonim válasza:
Oszd ki, tapasztalatból mondom
2011. ápr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Az, hogy szakítás után barátok maradunk, olyan mint az, hogy megdöglött a kutya, de azért megtartjuk!"

Én szakítás után mindenhonnan töröltem az exeimet, az egész életemből és nincs más hátra mint előre alapon nem is beszélek egyikkel sem, bár szerencsére nem is lakik egyik sem a szomszédba, de ha így lenne sem változtatna semmin. A mostani páromat szeretem és kész..

Semmi értelme az exekkel foglalkozni szerintem..

2011. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanebben a helyzetben vagyok már fél éve. az exem smsekkel traktál, msnen "kedvesem"nek szólít és (L)-et küldözget... mindemellett barátnője van :/ szerintetek?
2011. ápr. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!