Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pedofil aldozatokbol miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pedofil aldozatokbol miert lesznek az esetek tobbsegeben szinten pedok?

Figyelt kérdés
Meg honnan ered ez? Mi az oka?hogy lehet az, h regen elfogadott volt?hogy jut egyaltalan ilyen valakinek az eszebe?
2011. ápr. 6. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én ilyenről nem hallottam. Csak olyanról, hogy azok inkább zárkózottak lesznek meg félnek nyitni mások miatt, mert szégyenlik stb stb.

Régen minden sokkal jobban elfogadottabb volt kivéve a homosexualitás, gondolj bele bordélyházak, drogok stb. Sőt bizonyos országogkba a pedofilia ha jól tudom még most is valami nagyon alacsony 10-11 év alatt van csak.

Hogy jut eszébe?->Ezek általában szellemileg beteg emberek akiket nem kezeletek vagy kaptak el eléggé korán.

2011. ápr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorban átélt ekkora trauma sajnos erős kihatással van a későbbi szexuális életre.

Lehet zárkózottan, tagadásban élni utána.

Lehet mintát venni róla (nem azért írom, mert támogatom, de az elfojtásból ez is kialakulhat, pláne, ha érzelmileg kötődött az elkövetőhöz és megérti, elfogadja a tetteit)

Lehet segítséggel és tudatossággal túllépni rajta.

2011. ápr. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Mysterious Skin (Titokzatos bőr) című filmet, és megkapod a kérdésedre a választ.
2011. ápr. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!