Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és szeretnék lefeküdni egy érettebb,30 év körüli pasival. Szerintetek ez gáz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 6. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én 17 éves fiú vagyok és bármilyen nőnemű lénnyel lefeküdnék 12 és 32 és között és ez normális mert tombolnak a hormonok :D


tehát a gondolatod is az, de szerintem erősen ellenjavallott hogy megtedd :)

2011. ápr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
figy énis 17 éves vagyok és hát hogy mondjam az ilyen fiatal lányokról megvan a véleményem akik 30+-os csávokkal szexelnek ami nem pont pozitiv
2011. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19%
Én szerintem lány felől ez nagyon gáz! De ha fiú fekszik össze tőle sokkal idősebb nővel az még elfogadható. Szerintem nem ugyanaz ez a 2 eset.
2011. ápr. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Ismered?Kiszemelted?Netán a párod?Vagy csak vágysz rá?

Szerintem gáz.És tudod miért?Mert egy 30-as pasinak nem valószínű,hogy azon kívül másra is kellenél!Ha viszont csak a kíváncsiság hajt hát hajrá csak ki ne derüljön..

2011. ápr. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi az indítékod??? Csak úgy érzelem nélkül?
2011. ápr. 7. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Biztos egy tapasztalt érett pasitol sokat tanulhatnál. Szerintem nem gáz.
2011. ápr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nyugodtan, de ne tudják meg sokan (mert beszéd- és pletykatéma lesz...). A 30 körüli pasiknak általában van elég tapasztalatuk, de ez nem garancia semmire. 30 körül is van aki pocsék az ágyban.

Hosszú kapcsolatot ne várj, 10-15 év korkülönbség elég sok. Van akiknél működik a kapcsolat így is, de ez nem jellemző.

Valószínűleg nem fog a pasi pár perc alatt elélvezni, mint az ifjú titánok egy része, és több sejtése lesz arról hogy neked mi jó. De tudnod kell, hogy az életkor nem garancia jó szexre.

Neked kell döntened, hogy akarod-e vállalni.

30/F

2011. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Glam Maarco ***** válasza:

Az előnél fáj a nőknek, így nem is baj, ha egy ifjú titánnal vagy, mert ő is hamar elélvezz, ráadásul biztos nem olyan keményen csinálná...

Ha viszont egy 30-as pasival lefekszel, aki nem fog olyan puhán bánni veled, akkor a szex egész életedre egy rémálom lesz!

Ne tedd tönkre magad!

2011. ápr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magam beszélnélek le a dologról.


33F

2011. ápr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszotokat , letettem róla , hülye ötlet volt
2011. ápr. 8. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!