Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti eladnátok a használt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti eladnátok a használt alsótokat?

Figyelt kérdés

Terjed egy érdekes "divat".

Lányok pénzért eladják az aznap viselt bugyijaikat.


2011. ápr. 7. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom akinek bugyi-fétise van, az meg megveszi... Neten láttam csajt aki pl kimondottan ebből a célból teszi. Az meg hogy divat lenne? Kétlem...
2011. ápr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Haha, ez tök jó. Még szép, hogy eladnám. Szaladnék a kínaiba a 300 Ft-os 5-ös csomagokért és árulnám a sok majomnak a bugyi darabját mondjuk 10000-ért :)

Napi 9700 Ft haszon még ÁFA-val is tiszta aranybánya :D

Ekkora hülyeséget...

2011. ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Jóhogy eladnám! De ha divat lesz, akkor ez se lesz nyereséges üzlet! Úgyhogy még ma meghirdetem kíváncsiságból! Itt is licitálhattok, épp egy francia van rajtam, virágokkal és egy kistehénnel
2011. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
előző: rajtam is francia virágos kistehenes van. *__* :DDD
2011. ápr. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem mondod?? :D Ez jó! Akkor kettőt akciósan? Hmm??
2011. ápr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nem vennék használt, büdös női bugyikat.
2011. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha lenne rá kereslet akkor biztos :D persze jópénzért :D
2011. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha megvenné valaki akkor lehet,de csak az olyan bugyimat amelyiket nem szeretem annyira :-)

Na meg akkor tényleg bespejzolnék pár kínai bugyival és h. ne legyen csalás óránként cserélgetném őket és így akkro tényleg használt bugyikat adnék el :)

2011. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én már adtam is el. Szorakozohelyen könyörgött érte egy pasi. Ráadásul egy kicsit pisisen kérte. Be WC-be, pisi, megtöröltem vele, ( felvettem egy másikat, volt nálam ) azt meg megkapta.Nem volt nagy üzlet, csak a bolti árát kértem el.Ugy tett, mint aki nagyon boldog vele.
2011. ápr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez k.rvára nem divat és nem is terjed. Maximum néhány hülye beteg, perverz állat körében.
2011. ápr. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!