Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszhet a férfiaknak a lapos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhet a férfiaknak a lapos mellbimbójú mell? Amikor a mellbimbó csak akkor emelkedik ki ha pl. hideg van amúgy lapos.

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ja elvileg lapos... de ha szoptattál akkor lehet hogy már radarozik mindig...
2009. febr. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ui.: mért ne tetszhetne hamar kiemelkedih ha inget ér...
2009. febr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Odin777 ***** válasza:
persze, akkor, ojasmi mint pandoranak volt VV -ben
2009. febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is ilyen volt, de most szoptatok és kiemelkedve marad...szerintem jobb a lapos mellbimbó. 19/L


A párom üzeni 21/F: Nincs vele semmi gáz, míg nagy mell tartozik hozzá. =D

2009. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hehe. Még jó, hogy csak akkor emelkedik ki. Enyém is ilyen, barátom imádja "puha" állapotában is, de mikor hozzáér egyből megkeményedik :) Legalább látják a pasik, hogy élvezzük a dolgot :P
2009. febr. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A mell általában így működik. Inger hatására nő csak meg a bimbó.

Modelleknél a hideget használják.

Te maradj inkább a barátodnál ;)

2009. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hu, ha egyfolytaban kiemelkedne a noknek, akkor az eleg ciki lenne. gondolj bele, poloban es nemszivacsos melltartoban mindig latszana.
2009. márc. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%
Ezt most nem értem.Nem minden nőnek igy müködik?:D (kivéve aki szoptat)
2009. márc. 1. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
lehet kicsit félreértett egy-két válaszoló amikor izgalom éri akkor is hamar ellaposodik ..persze h minden nőnek így működik de a többi nőnek alapállapotban is kicsit kiemelkedik a bimbóudvarból ha neten rákerestek laposmellbimbó ott látjátok miről kérdeztem és akkor kérném a válaszokat
2009. márc. 1. 09:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs. Olyan és kész. Pasikat nem zavarja, az a lényeg, hogy mikor ők izgatják, akkor keményedjen meg ha csak pár mp-re is, akkor látják, hogy tetszik, amit csinálnak.

Az igazán lapos vagy befelé forduló bimbó majd szoptatásnál jelenthet problémát, de azt a baba megoldja majd, ősi ösztön :)

2009. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!