Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 28-30 éves nőként mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28-30 éves nőként mennyire borotváljátok le az intim testrészeteket?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy én eddig teljesen leborotváltam,de ahogy telnek az évek,egyre jobban nem tetszik így.

Úgy gondolom öreg vagyok már ahhoz,hogy "kopasz" legyen.

Más is van ezzel így?

28/ 3 gyerekes anyuka.


2011. ápr. 8. 08:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk a férjem kedveli a változatosságot, úgyhogy hol ilyen, hol olyan a fazon.

39/3 gyerekes anyuka

:-)

2011. ápr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én is 28 nagyon változó kedvtől függ hogy teljesen, vagy csak kicsit veled egy idős vagyok (gyerekem sajna nincs, de nem hiszem ez lényeg ebben a kérdésben) ha nem tetszik csináld másmilyenre aztán meglátod a férjednek hogy tetszik:)
2011. ápr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A teljesen csupasz mostanában nekem sem tetszik.
2011. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig csupasz, de nincs gyerekem!
2011. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem vagyok nő, de jobban prefarálom az utóbbi években a szőröset!

:D

28F

2011. ápr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ez nem kor függvénye.


Csakis azé, hogy _tetszik_-e neked. Ha egyébként tetszene, de "öregnek" gondolod magad, akkor ezt az utóbbi tényezőt nyugodtan felejtsd el, és csupaszítsd továbbra is. Ha meg egyébként sem tetszene, akkor főleg lényegtelen a kor.

2011. ápr. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Epillálom úgy, hogy felül egy 2X2 centis területen meghagyom a szőrt rövidre vágva, mert 5 éve szülés után úgy éreztem, hogy az eddigi csupasz korszakból már kinőttem. A mostani páromnak sincs azzal a négyzetnyi területtel problémája. 1 gyermek/29N
2011. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A férjemnek csupaszan tetszik,de nekem egyre jobban nem tetszik így. (gyerekesnek találom )

Köszönöm a válaszokat.

2011. ápr. 8. 09:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátnőm 26 éves. Öt éve vagyunk együtt. Sosem borotválta, mindig teljesen szőrös a pinája. Mindekettőnknek így jobban tetszik. Szerintem nagyon szép a szőrös pina. (valószínűleg be fogtok szólogatni emiatt, de nem baj, nekünk tényleg jobb így szőrösen)
2011. ápr. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Bár nem férfiaknak szólt a kérdés, de nekem tetszik szőrösen is.


33F

2011. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!