Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem látom a magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én miért nem látom a magyar nők híres szépségét?

Figyelt kérdés

Először is leszögezem,hogy van 1-2 kivétel (ami erősiti a szabályt), de most a többségről beszélek.

Nem tudom,miért mondják,azt hogy a magyar nők szépek, ha átlagban nézzük borzalmasan néznek ki.Alacsony, tömzsi, hájas, rövidlábú, és olyan "tipikus magyar arcú".Flitteres,izléstelen,csillogó tipikus kinai ruhákat vesznek fel, a többség meg ugyanugy néz ki.Fekete bőrkabát, napszemüveg, csőfarmer, virág a hajban, tornacipő,hogy a tulszolizott, 3kilo vakolattal is ragyás arcról már ne is beszéljek. Hihetetlenül visszataszitóak, akkor miért mondják hogy szépek?

példa:

http://www.youtube.com/watch?v=w6ONTZujd8U&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=Ie61SitJpI0


2011. ápr. 8. 15:54
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:

ahogy a myvipes videó alatt írták:

a pasik 99%ának ez kell. amúgy tényleg szebbek a magyar lányok egy átlag ország lányainál. nagy többségben.

2011. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:

A belinkelt videók közül sokuk teljesen átlagos, csak a photoshop meg a sok smink , és szoli teszi őket tucattá, vagyis elnézést állítólag széppé:D.

Persze azért mindenkinek más a szép.

Amiket te felsoroltál az leginkább a tini korosztályra jellemző. CSak ők léteznek? A felnőtt korosztállyal mi van?Mert a tinik közül sokan úgy néznek ki, mint egymás klónjai. szoli, smink, csili vili cuccok stb..

Azért láttam teljesen természetes lányt is akikre ez nem jellemző.

2011. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:

azért volta közte szépek is jócskán

de egyetértek - csak szállj be egy tömött metróba, hány szép nőt látsz?

2011. ápr. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
Másoknak biztos tetszenek, vagy azoknál a külföldieknél, akik ezt mondják, otthon kevésbé szépek vannak, mint az itteniek, vagy mit tudom én, ízlések és pofonok különböznek. Ne is törődj vele, válassz magadnak egy külföldit és kész.
2011. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:

A pasik 99%-ban ez kell.

Ezzel egyetértek. Én nem vagyok olyan , mint ők nem hordok csili vili cuccokat persze normálisan csinosan öltözködöm, még csak kilónyi vakolat sincs rajtam, nincs szolizott bőröm és az a 1% soha nem tud megtalálni. A többinek meg nem kellett.

Ja bocs, én alacsony vagyok bár mondjuk vékony. és nem hájas.Úgy látom itt már nincsen esélyem, a magyar pasiknak olyan lány kell ,mint a belinkelt videóban szereplők.:)

Egyébként én azzal értek egyet, hogy mindenhol vannak szép nők helyes férfiak, én nem korlátoznám le csak M.o-ra. Mint ahogy írtad, kivételek mindenhol vannak.

2011. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
100%

Alacsony, tömzsi, hájas, rövidlábú, és olyan "tipikus magyar arcú".Flitteres,izléstelen,csillogó tipikus kinai ruhákat vesznek fel.

háh kíváncsi lennék te alacsony hájas igénytelen f*szkalap :)

2011. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:

háh kíváncsi lennék te alacsony hájas igénytelen f*szkalap"

Mire lennél kiváncsi?Ez az igazság.

Nekem sok külföldi ismerősöm is mondta, hogy nemcsak rondák, de még r*bancosak is a magyar lányok.Persze amikor kérdeztét őket, nem merték azt mondani, hogy csunyák..

2011. ápr. 8. 16:04
 8/56 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék rád, hogy csak azért szidkódol-e mert egy csaj se állna le veled, mert egy dagadt alacsony igénytelen szemétláda vagy ;)

Képzeld lehet abba a putriba dagadt hájas igénytelen "kínai ruhákba járók" ( bocsmár hogy nem járjhat mindenki armaniba mint te:D) laknak :D

Képzeld M.o ennek a felén igenis szép és jócsajok vannak nem tudom hogy te melyik tanyán laksz :D:D:DD

2011. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:

aha " nem merték" :D:D:D

vagy talán azért ribanczoták mert látta h nincs esélye ;)

2011. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
Szerintem vevők a természetesen szép, jóalakú, széparcú, mosolygós, formás testű, szép tekintetű és testtartású lányokra is! ;)
2011. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!