Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Általánosságban, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Általánosságban, az olasz vagy a német pasik jönnek be jobban? Miért?

Figyelt kérdés
Csak egy kis közvélemény kutatás, a barátnőmmel ezen vitatkozunk :)
2011. ápr. 8. 19:27
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
olasz=) aranyosabbak, lendületesebbek, és nagyon tudnak udavarolni! egy szép barna szempárral is meg lehet fogni...=)
2011. ápr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
mindenképpen olaszok,kedvesek,aranyosak,jók az ágyban,romantikusak,udvariasak,viccesek,toleránsak,sokkal jobb fejek és jobban is néznek ki,Ők tudják mi kell egy nőnek :)
2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés.... Az olaszok elbűvölőek, de nagyon rafináltak, a németek viszont hűvösek de megbízhatók. De ez persze csak általánosság.


Nekem talán azért lenne jobb egy német udvarló, mert magas vagyok és az olasz pasik nagyobbik része alacsony. :(

2011. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Német egyértelműen.:)
2011. ápr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Olasz-olasz-olasz!!!! :) (:
2011. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
OLASZ!!!!!
2011. ápr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
0%
Az egyenlőség kedvéért megjegyzem hogy nekem az ukrán-orosz lányok jönnek be, sokkal jobban mint a magyarok, ha más nemzetekről van szó
2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Német! Én a visszafogottabb típust kedvelem, az olaszok túl harsányak, megbízhatatlanok számomra.. (no jó, a barna szempár az ok, de nem jó ha elvarázsolja az embert..:)

Ha viszont nem csak ez a két lehetőség lenne, akkor az angol pasik..:)

2011. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok dolgom volt még sem olasz, sem német pasikkal, de voltam már mindkét országban. Ez alapján azt mondom, hogy inkább az olasz pasik, egyrészt nagy általánosságban nekem külsőre is jobban tetszenek, plusz nekem bejön az a fajta közvetlenség, ahogy ők viselkednek. Illetve nagy vonalakban megértem, amit mondanak (bár nem tudok olaszul, de valahogy ki tudom hámozni, hogy miről van szó). A német nyelv viszont tőlem eleve nagyon távol áll.
2011. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Német, mert németül beszélek :) És valamiért a német ismerőseim is kedvelnek engem. Nekem az olaszok nagyon ricsajosak.
2011. ápr. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!