Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fordul meg mindig? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fordul meg mindig? Ez idegesít!

Figyelt kérdés
Egy srácnak barátnője van, de mégis mikor mögötte elmegyek vagy ilyesmi megfordul pedig nem mintha bámulnám. Nekem tetszik ez a srác de a barátnője miatt elfojtom az érzéseimet, és próbálom nem figyelembe venni, és rá se nézni, de így igen nehéz! 14/L
2011. ápr. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért, de ne is foglalkoz vele. Ha van barátnője akkor legyen vele és nem veled.
2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem illetlenség másik lányt bámulni ha valaki épp a barátnőjével sétál!Jól teszed ha nem veszel róla tudomást inkább, mert ha Te lennél a barátnője valószínüleg ugyan ezt csinálná veled is!
2011. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak akkor csinálja ha a lány nincs ott. Olyankor nem szokta.
2011. ápr. 8. 20:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is bámul, olyan furcsa... Én úgy veszem észre mintha rám nézne egy pillanatra aztán csalódottan elfordulna vagy nem tudom... nem értem... pedig én már tényleg nem is nézek rá inkább mikor a közelébe vagyok, de akkor meg amikor észreveszem, hogy már megint ezt csinálta felidegesít...
2011. ápr. 8. 20:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs vele ott a barátnője akkor is van barátnője vagy nem?:) Nah
2011. ápr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!