Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez beteges? Veletek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez beteges? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Komolyan már kezdem gáznak érezni magam, hogy mindig olyan srácokba zúgok bele akiket csak látásból ismerek, és jóval idősebbek nálam. Tiszta hülyén érzem magam, hogy van kb egy 30éves buszsofőr aki mindig rám vigyorog amikor szállok fel a buszra és amúgy helyes (számomra) és megmozgat bennem valamit :)) A suliban is van pár srác aki nekem bejön, és elmondtam párat a barátnőimnek de mindet lehurrogták, hogy hogy néz ki meg stb. jó tudom nem egyezhet meg mindenki ízlése de én vagyok ilyen szerencsétlen hogy olyan srácok jönnek be nekem akik mások számára csak mondjuk egy átlag srác aki mellett elmennek az utcán pillangók nélkül a gyomrukban? :) :D
2011. ápr. 8. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, az egyik buszsofőrt én is nagyon vonzónak tartom:D És általában az én ízlésemet is mindenki lehurrogja, hogy nekem rondák tetszenek,pedig ez nem igaz. Szerintem ők azok,akik vonzóak :) Dehát ettől szép a világ :)
2011. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

soha ne mások mondják meg neked, hogy ki tetsszen neked vagy ki ne!


Az a lényeg h neked tetsszen!

2011. ápr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2011. ápr. 8. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

soha ne hagyd, hogy szerelemben befolyásoljanak!

egy osztálytársam még a gimiben megtette... Valószínűleg élete naaagy baklövése volt... Egy fiú mindenféle jeleket hagyott neki. Először csak egy levelet a tesicuccában, amiben leírta, hogy van egy titkos hódolója. Virágot küldetett neki, később verset írt, csinált neki egy forgó szívet. Becsúsztatott egy lapot az egyik órán az ajtó alatt... Szóval UDVAROLT, és egyre többet tudott meg a lány a fiúról. De elmondta az osztálytársainak, akik irigységükben kiröhögték, hogy "háhá de gáz ez a srác, meg amiket csinál" //hozzátenném, tényleg nem egy mindenkiálma szépség volt, de azért helyes

Erre a lány úgy döntött, lekoptatja a fiút. Csak azért, mert a "barátnői" kiröhögték. Azóta is emlegeti néha A Nagy Szerelmet, pedig már 20 elmúlt...

2011. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat, és azért tényleg nem hagynám, hogy ennyire befolyásoljanak de számít a véleményük és tudom hogy nekem kéne döntenem hogy ki tetszik, de néha nehéz, mert én olyan könnyen belezúgok emberekbe olyanokba is akiket nem is ismerek csak látom őket többször és megfognak valamivel :)
2011. ápr. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!