Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért művelem ezt? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért művelem ezt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval az a kérdésem, hogy miért van az, hogy túlságosan is érdekel mit gondol rólam a másik? Ha valakivel beszélgetek minél jobban arra törekszem, hogy megfeleljek annak az embernek és ha mégsem kedvel meg akkor napokig csalódott vagyok és magamba zuhanok. És ha a haverok, ismerősök viccelődnek, heccelnek rögtön rosszul veszem fel a dolgokat és az az érzésem, hogy egy buta libának tartanak akinek semmi életcélja nincs. Akkor abban a pillanatban úgy érzem, hogy én vagyok a kiutált személy akit soha az életben nem fog elfogadni senki. Miért érzem így magam? Tudom, hogy nem szerethet mindenki de vajon ez az érzésem nem alaptalan? Tényleg egy hülye liba lennék? :/ 15/L
2011. ápr. 9. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
kamaszkor..
2011. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fél év és elmúlik.
2011. ápr. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ne nem vagy hülye liba :) csak el kell fogadnod hogy nem kell tökéletesnek lenned ennyi az egész, ne kapd fel mindenen a vizet :) legyél lazább ennyi és fogadd el:senki sem tökéletes:D és amúgy se kedvelhet téged mindenki, ahogy a mondás tartja: ameddig van valaki aki utál és féltékeny rád addig valamit nagyon jól csinálsz :D


15/L

2011. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már vagy háromnegyed éve ezt csinálom... nem hiszem hogy félév és tova szállna .xD
2011. ápr. 9. 16:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi:D Végre egy sorstárs xD Tudom, csak néha úgy érzem mintha csak egy szép fejből és egy testből állnék igazi értékek nélkül...de köszi a tippet:D
2011. ápr. 9. 16:42
 6/6 A kérdező kommentje:
Más tipp esetleG?
2011. ápr. 9. 16:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!