Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok az utcai beszólá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok az utcai beszólásokra? Volt, hogy eldurvult? Fiúk, nektek is beszoktak szólni?

Figyelt kérdés

Pl olyanokra gondolok, mikor munkások beszólnak az állványról -.- (szóval, nem azokra a beszólásokra gondolok, mikor a másikat megsértjük vele, hogy hogy nézel ki, hanem szexuális megjegyzésűekre gondolok.)


Fiúk, nektek is volt olyan beszóltak nők, vagy esetleg férfiak?:O


És lányok? Ti olyankor hogy vagytok felöltözve? VAgy ez nem ettől függ?


És volt olyan, hogy visszaszóltatok, vagy ha nem szóltatok vissza akkor lett belőle konfliktus?


Sok helyen olvastam, hogy az áldozat mondjuk itt inkább a nőkre gondolok, a kihívó öltözködésükkel hívják fel magukra a figyelmet. Ez azonban szerintem elég téves:S Én nem voltam sose kihívóan öltözve még is mindig megtaláltak az ilyenek akik csak úgy beszólogattak ezt -azt. Veletek ez hogy szokott lenni?


kort és nemet is kérek köszi


18l


2011. ápr. 9. 16:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Én elengedem a fülem mellett a beszólásokat, és még sose volt belőle konfliktus.
2011. ápr. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha válaszolsz, reagálsz, az csak felhívás keringőre.
2011. ápr. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig visszaszólok... Nem bunkó stílusban , hanem frappánsan. Eddig még nem volt belőle konfliktus...

Amúgy én nem öltözöm kihívóan sosem, mégis sokszor szólogatnak be. Pedig az alakom sem egy bombanőé...

2011. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
86%
A munkások mindenkinek "beszólnak" meg fütyülnek. Ez az ő másodállásuk. Legyen az bálna vagy menyét, azoknak is fütyülnek egy sort, ez már-már kötelességük is.
2011. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

A munkások "szakemberek", nem ismeritek ezt a "fajt"? Két sör után a legrondább csaposnőnek is teszik a szépet a kocsmában, akkor is ha elmúlt már 60. Figyeljétek csak meg.

Ja, és az alkohol-cigi-kávé szentháromsággal működnek! :D

2011. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:59


És hogy szoktál nekik visszaszólni frappánsan, hogy megúszd?


Én általában inkább megyek tovább és próbálok nem odafigyelni :D


Egyébként igen az igaz,h ogy a munkások mindenkinek beszólnak :D

2011. ápr. 9. 17:13
 7/45 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a nők szoktak beszólni, hogy hmm de jó segged van, meg de szexi pasi.Már megszoktam:D

21f

2011. ápr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:

Nem kell vele foglalkozni. Nem akarnak bántani, csak ha sok pasi van egy helyen, akkor felgyülemlik a tesztoszteron, és ki kell adni.

Próbálj meg elmenni egy szakasz katona mellett, nőni fog az önbizalmad.:D

2011. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Hát..:D

Nem tudom merre találhatóak katonák xD.

2011. ápr. 9. 18:25
 10/45 anonim ***** válasza:

Valamelyik nap jöttem hazafelé és egy építkezés mellett jöttem el. Az egyik munkás odaszólt a többinek, hogy "belevaló csajszi lehet, jól meg kéne kúrnunk". Körbenéztem és más nem jött arra felé, szóval tuti nekem szánta. Egy fekete csőszárú farmer és egy barackszínű póló volt rajtam, fekete sportcipőbel. Egyáltalán nem volt kihívó, a felső sem volt dekoltált meg semmi extra:D A sminkem is csak szemceruza és spirál volt.

Szerintem sem függ attól, hogy kihívóan öltözöm-e.

Én nem szoktam visszaszólni.

15/L

2011. ápr. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!