Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok milyen okokból lépnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen okokból lépnétek félre vagyis megcsalnátok e szeretteiteket?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
ok nélkül is megcsalják a maiak a párjukat,szeretteiket...
2011. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném meg. Van bennem annyi becsület, hogy előbb szakítok, aztán kezded mással.
2011. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez biztos főleg a mai tinik, ismerek egy 20 éve nőt otthon semmit nem csinál főzni takarítani nem tud nem dolgozik rendetlenségben élnek orrba szájba megcsalja a férjét, a férje szegény vidéken dolgozik mit sem sejt a feleségéről.
2011. ápr. 9. 18:24
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretem, nem csalom meg, ez egyértelmű. Ha pedig nem szeretem, akkor van annyi tartásom, hogy szakítok vele. Ennyi.
2011. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy csalok én meg senkit. Előbb szakítok.
2011. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem aki megcsalja a párját,ott már rég nem beszélhetünk szerelemről.Én mélységesen elitélem a hűtlenséget,aki mással akar lenni,előbb zárja le a meglévő kapcsolatát,de ne alázza meg akit egykor szeretett azzal,hogy megcsalja.Olyan,hogy ok nélkül is megcsalja valaki a másikat,szerintem igazából nincs.Emberek vagyunk,tudnunk kell(kellene) uralkodni az ösztöneinken.Mi 9 éve vagyunk együtt a párommal + már gyerekünk is van,nálunk a hűtlenségnek helye nincs.Én ha szeretem a párom,nem érzek késztetést rá,hogy mással összejöjjek.
2011. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Tudom, hogy úgyis hazug dögnek fognak titulálni, de soha nem csalnám meg a páromat. Ha nem szeretem, akkor ott hagyom és úgy kezdek mással, de nem kenyerem a gerinctelenség.
2011. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A helyesírásod legalább annyira elítélendő, mint hogy mások csalják a férjüket.
2011. ápr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előbb elhagyom,aztán keresek mást.Nem kell hintázni a szar felett mert beleesünk,hanem lépni kell...
2011. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szeretteiteket,többesszámban? nemértem.


akkor,ha a másik pasi iránt többet érzek,de ilyenkor szakitok is az aktuálissal.

2011. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!