Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha felakarom tenni az óvszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felakarom tenni az óvszert akkor a fitymát hátra huzzam a makkomról vagy ne?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 9. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha merev állapotban nem húzódik hátra, akkor igen, húzd te hátra és úgy tedd fel az óvszert. :)
2011. ápr. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha ugy akarom akkor a fityma felgyürődik a makk elején és akkor ott megakad az óvszer.
2011. ápr. 9. 19:03
 3/5 anonim ***** válasza:
ezt nem tudom elképzelni, rendesen húzod fel az óvszert, görgetve? és ugye merev állapotban próbálkozol? (hülye kérdések, de sose tudni, mert ezt így nehéz elképzelni, amit leírtál)
2011. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
persze hogy merev állapotban. de ha feláll akkor a fitymám a makkon marad nem megy le róla magátol. és ha hátrahuzom akkor ,,összegyürődik".
2011. ápr. 9. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom, hogy ilyenkor mi a teendő, jó esetben ugye magától hátra húzódik, neked túl nagy a fitymád vagy nem tudom.. :/ de mindenképp úgy kellene felvenned az óvszert, hogy hátra van húzva, mert amúgy nem hiszem, hogy élveznéd..

próbáld meg tovább görgetni, akkor is ha megakad, de ha fáj, akkor hagyd rá és menyj orvoshoz szerintem.. igaz én ehhez nem értek, ezért nem tudom, hogy ezzel mit kell tenni.

2011. ápr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!