Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az, hogy rendesnek tűnsz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy rendesnek tűnsz? Ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Lányok! Ha ezt mondjátok egy fiúnak akkor ezt ,hogyan értelmezzem? Mondjuk van egy lány akit eddig csak látásból ismerek(tetszik) és beszélgetünk stb és ilyeneket beszél hogy biztos rendes vagy ... Miért mit hitt ba+ hogy majd levágom a végtagjait és megeszem?
2011. ápr. 9. 19:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok olyan anyuci kedvence de nem is nézek ki ilyen dúrván! Szóval ilyet még nem mondtak nekem és nem igazán tudom hova tenni! Ez most ilyen legyünk barátok gesztus vagy mi? Lehet hülye kérdés de kajak nem vágom
2011. ápr. 9. 19:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnsz rendesnek, nagyon félreismerhetett az a szegény lány :S
2011. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Túl reagálod, szimplán arra célzott, hogy nem tünsz olyan tetűnek
2011. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
egyébként meg az elsőnek van igaza.
2011. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jólvan , ideges vagyok csak azért írtam ilyen lekezelően, de mind1 mert amugy tényleg félre ismert :|
2011. ápr. 9. 19:52
 6/12 anonim ***** válasza:
Rendes vagy, a lányoknak rosszfiú kell.
2011. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szimpatikus vagy neki. Ne képzelj többet bele, mint ami.
2011. ápr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy nem vagyok éppen rendes
2011. ápr. 9. 20:02
 9/12 A kérdező kommentje:
Vagy rendesnek tartja a nem rendességem?
2011. ápr. 9. 20:03
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy nem vagy rendes?
2011. ápr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!