Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek sok az a 3év?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok az a 3év?

Figyelt kérdés
van egy lány... 13éves és van egy 16éves srác és a srác osztálytársam és mondta nekem mennyire tetszik neki a kis csaj.. a lány bejelölt engem facen és írta nekem... h én soknak-e tartom ezt a 3évet és mondtam neki h ebben a korban még talán de később már nem lesz olyan sok erre szomorú lett és azóta még nem beszéltem vele valamit rosszul mondtam vagy megbántottam? 15/L
2011. ápr. 9. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2011. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
okés rendben kösz a választ:)
2011. ápr. 9. 21:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Basszus,nagyon sok!Jól írtad,később nem,de most igen!A kiscsaj épp hogy tini,a pasi meg már benne van a nagy bulikban,lehet,hogy néha a haverjaival egy-egy nagyobb buliból berúgva jön haza.A pasi esetleg már lehetett csajjal ágyban,a csaj meg csak 13 ÉVES!!!
2011. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom jó kinéz 15évesen vagy 14 de akkor is ... :S úgy meg sértődött megharagudott rám mintha elakarnám lopni a srácot előle de nekem nem kell... :S és ezt nem fogja..
2011. ápr. 9. 22:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Bár a kor csak egy szám. Később tényleg nem lenne ciki. Ha rólam lenne szó, akkor tudnám, hogy nem sok mert érett vagyok hozzá (ha 13 éves lennék) de most az első gondolatom ami eszembe jutott, hogy a hugo aki szintén 13 összejönne az egyik osztálytársammal oo NEEEEE. így sok.

15/L

2011. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jah még anny hogy én 14 évesen jöttem majdnem össze egy 20 évessel. Pl akkor nem tartottam soknak. Pedig az 6 év.
2011. ápr. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen ... de a srác tudom h már nem szűz és már van volt pár csaja ... nem kéne talán egy ilyne kislánnyal kikezdenie de hát...:S
2011. ápr. 10. 12:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!