Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Guminő. Vélemény? (Kérdésed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Guminő. Vélemény? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam több embertől is, hogy aki guminőt használ segédeszközként az szánalmas ember, mert ma már egy kis pénzért bárkivel kufircolhat az illető, a guminő meg olyan ronda meg mű meg minden...


ti mit gondoltok erről?


2011. ápr. 10. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem is szánalmas és egyben nevetséges is. Belegondolok, ahogy esténként előveszi a guminőt, fekszik vele az ágyon, kiéli magát rajta, hát nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek. Akkor már inkább csak egy műpin@. A nők sem vesznek egy egész gumiférfit:D
2011. ápr. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Guminő, alkoholmantes sör, mi jöhet még?
2011. ápr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Annyi fura perverzió van... a guminő nem árt senkinek... Ha ez neki jó, akkor hajrá. XD

20L

2011. ápr. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem előnyös ,mert egyrészt ahhoz nagyon le kell esni önbizalmilag hogy egy gumibábuval feküdjön le az ember másrészt meg nem szabad beletörődni ,hogy az embernek nincs nője. Pláne a korral való előrehaladással egyre nagyobb lelki veszélyeket rejt. Ha meg ne adjisten kiderülne az se lenne kellemes.
2011. ápr. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

19:14 ezt kifejtenéd? mert így elsőre semmi kivetnivalót nem érzékeltem abban ahogy leírtad


19:19 "az alkoholmentes sör az első lépés a guminő felé" XD


19:28 értem, ez így végülis jogos :)



nekem amúgy már megfordult a dolog a fejemben, mert egyszerűen soha semmi nem jött össze csajokkal, még az olyan abszolút egyszerű dolgok se mint a csók...de ez már évekkel ezelőtt volt :D azóta nem foglalkozok a problémával, elvagyok ahogy vagyok

2011. ápr. 10. 19:31
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Mit nem lehet ezen érteni? Volt már szexuális kapcsolatom, így el tudom képzelni, ahogy egy férfi teljes önkívületi állapotban van. Mondjuk beindulsz, a fantáziád a fellegekben, és rácsapsz a nőci "fenekére"..."ezzaz bébi:'D

Bocsi, de tényleg vicces azért:)

És a kommented előtti jól mondta. Ez már komoly bajokra utal. Főleg, ha még mások is megtudják...neked akár még nagyobb problémát okozhat a lelkedben.

2011. ápr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ehhez sokmindent nem tudom hozzáfűzni, mert nem volt még nőm :D
2011. ápr. 10. 22:21
 8/11 A kérdező kommentje:
*nem tudok
2011. ápr. 10. 22:22
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Eccer vótam én illyen gumilánnyal. Megkínáltam egy cigarettával, de amikor tüzet adtam neki. fingott egy nagyot, és kiröppült az ablakon.
2011. ápr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kérem, azért a komolytalanságot mellőzzük ha lehet...
2011. ápr. 11. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!