Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "rázzam le" a pasikat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "rázzam le" a pasikat úgy, hogy ne bántsam meg őket, és ne kerüljenek?

Figyelt kérdés

Egy kicsit felemás helyzetben vagyok: régen kifejezetten a csúnya lánykák közé tartoztam, piszkafa test, szemüveg, kezelhetetlen hullámos haj... nos, nem én voltam a férfiak álma.

Egy-két éve azonban alapos átalakításon estem keresztül (a magam jóvoltából), és mióta "megszépültem", rengetegen próbálkoznak nálam.


Eleinte jólesett a csodálat, a kedvesség, a sok szép szó, de idővel rájöttem, hogy egyszerűen nem tudom kezelni az ezzel járó helyzeteket. Az a típus vagyok, aki nagyon szereti az embereket, én mindenkinek adok esélyt arra, hogy megismerjem és összebarátkozzunk - de itt a kulcsszó "barátság". Csakhogy épp ebből az emberszeretetemből fakadóan gyakran félreértik, hogy hol vannak a határok nálam.

Nem szeretek megbántani senkit, és azt sem szeretem, ha csak azért kerülnek, mert nemet mondtam. De azt sem tartanám fair-nek, ha hagyok valakit bizakodni.


Van egyáltalán jó módja annak, hogy adjam már az ismertségünk elején tudtára valakinek, hogy nem tetszik, de ettől még barátok lehetünk?


2011. ápr. 11. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy
2011. ápr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon hasonló helyzetben vagyok. Meg lehet mondani szépen valakinek, hogy nem tetszik, anélkül, hogy megbántanám?
2011. ápr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ilyen nincs! ha valaki úgy néz rád mint nőre, akkor valószínűleg később sem fog változni az érzés. a kikosarazás pedig teljesen természetes dolog, de ettől függetlenül felér egy gyomorbarúgással... becsülendő, hogy eddig őszinte voltál a fiúkkal! manapság már nagy luxus ez a lányoktól... ezentúl is legyél fair ahogy eddig, ha azok után is barátkozni akar veled az már az ő baja, de tényleg nagyon fontos hogy érthetően megmondd a srácnak-oknak hogy sem most, sem később. nagyon sza*r tud lenni amikor a saját hülyeségedből bemagyarázod magadnak, hogy "nem úgy gondolhatta..." aztán meg úgy pofára esel, hogy hirtelen levegőt sem kapsz :(
2011. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valamennyire biztosan meg fogod bántani, ez elkerülhetetlen. De ha megtudod, hogy a srác többet akar barátkozásnál, egyből, érthetően közöld vele, hogy legfeljebb barátságról lehet szó. A másik fél ezt meg vagy elfogadja, vagy nem. Lényeg, hogy őszinte legyél és ne célozgatással próbáld a tudtára adni, hogy nem jön be neked, mert azt nem biztos hogy megértik. :)


Tetszik a hozzáállásod, hogy nem hagyod a másikat bizakodni, sajnos nagyon sok lányban ez nincs meg és hagyják élni a reményt a srácban, hogy egyszer talán majd...

2011. ápr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Őszintén mond meg annak aki nem érdekel, hogy ez a helyzet, ennél többet nem tehetsz.

Ha valaki a barátod akar lenni ez nem fogja ebben megakadályozni, emiatt nem fog kerülni, ha meg nem akar az lenni (ez a gyakoribb) akkor egy idő után magától 'lekopik'

2011. ápr. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna a kérdező által kiírt szöveget!:) Hát igen, ezt nem lehet úgy, hogy vmilyen szinten ne bántsd meg a másikat..sajna..:S El lehet intézni kedvesen, udvariasan, de a végkifejlett ugyan az: kikosarazod, ami természeten elég szar érzés az adott pasinak.
2011. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Magamból tudok csak kiindulni, de szerintem sok ember gondolkodhat még így ahogy én.

Ha egy lány megtetszik akkor nem barátkozási céllal közeledek, ha közeledek. Teljesen korrekt ha az elején tisztázod, hogy részedről csak barátság lehet, viszont akármilyen finoman teszed is ezt, akkor is fájni fog. Nem a közlés módja miatt, hanem mert nagyon szar érzés hogy nem vagyok elég jó :S

Egy visszautasítás után pedig nem akarok barátkozni, mert úgy vagyok vele, hogy a kudarcaimmal nem akarok újra és újra szembesülni. Mazochista pedig nem vagyok, hogy szenvedjek akárhányszor csak meglátom a lányt.

21F

2011. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A barátság és a szerelem közt láthatatlan (általába a nők számára, már bocs), de BORZALMASAN NAGY határ van. Olyan szerelem, ahol előjön a barátság, nem létezik, és fordítottja se. Ezzel arra célzok, ha pl. valaki szerelmes beléd, te barátnak tekinted, előhozza, hogy esetleg nem e érzel ő iránta úgy mint ő te irántad, akkor 2 út van: 1ik, hogy összejössz vele, a másik, hogy nemet mondasz, DE akkor lőttek a barátságnak is. (én is jártam már így, lehet pont veled :D) Ha te voltál, ha nem, azzal a lánnyal több mint fél éve nem beszéltem EGYÁLTALÁN. Elkezdtem boncolgatni a lélektani síkját ennek a témakörnek, és rájöttem, én basztam el, ink kussba kellett volna maradnom. Igazából arra jutottam, hogy a férfiak a "NEM" után nem azért kerülik azt a nőszemélyt mert megutálták őt, hanem azért, mert nem bírnák elviselni, hogy olyan közel van, mégis olyan távol (ez az a határ, a tudatalatti ismeri, gyakran a tudat még nem). Ennek a kérdésednek megvan a férfi oldala is, így hangzik: "hogy lépjünk ki a barátság zónából?", erre is a válasz: sehogy! Egyszerűen nincs megoldás, nincs lehetőség a barátság és a szerelem vegyítésére, egymás után rakására. Teljesen más a két érzés. Ezt a két dolgot teljesen külön kell kezelni, SEMMI közük egymáshoz. (lehet a komment 90%-a off topic, de minden esetre tartalmas, és tanulságos)
2013. febr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!