Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a legjobb választás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy tetszik egy fiú. Úgy gondolom, hogy menne a dolog, de elég döcögősen halad ez az egész. Szerintetek várjak, vagy adjak jeleket? Szeretném, ha udvarolna. Igaz, nem találkozunk túl sűrűn, de lassan egyre gyakrabban fogunk összefutni/összejárni. Úgy gondolom, hogy az a minimum egy normális kapcsolat előtt, hogy a fiú udvarol, nem pedig a lány futkos a fiú után. Nem akarom, hogy az első randin leteperjen, hanem csak szépen, fokozatosan. Hallottam már róla, hogy nagyon rendes, szóval ettől nem tartok. De szeretnék vele lenne, hisz nagyon tetszik. Igaz jobb, ha várok rá? Tippeket is várok privát üzenetekben. Köszönöm szépen előre is! 15/L
2011. ápr. 11. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem ezt te már magadban átgondoltad és megválaszoltad.

szerintem is, igen, várj, de kisebb jeleket küldhetsz (1 pillantás v vmi)

2011. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem küldesz felé apró jeleket (mosoly, köszönés, néhány kedves szó) akkor honnan a fenéből tudná a srác, hogy lenne esélye nálad?:) Nyugodtan csináld, amit leírtam, és majd meglátod.
2011. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!