Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy nem akar visszavágni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akit netről ismerek és 2 év után talizunk majd. Ez idő alatt volt, hogy hónapokig nem beszéltünk. Elején belém esett, én csak jól elvoltam vele. Aztán szépen megfordult a dolog...vagy nem is tudom most mi a helyzet. :/ Nemrég ráírtam, hogy mi van vele és elkezdtünk beszélgetni, jól kijövünk. De félek attól, hogy csak kihasznál. Rájöttem, hogy annak idején hülye voltam és csak húztam az agyát. A talit ő hozta szóba. 17/L
2011. ápr. 11. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos egy pedofil
2011. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az. :D
2011. ápr. 11. 19:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod?
2011. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

AKkor most te estél belé???

Amúgy nem értem hogy lehet valakibe bele esni neten keresztül úgy hogy nem is találkoztatok

2011. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amúgy nem értem hogy lehet valakibe bele esni neten keresztül úgy hogy nem is találkoztatok


Hiddel bele lehet esni ,én egyszer egy olyan fiuba lettem szerelmes de nagyon akit csak mms -ben láttam ,de 3hónapig majdnem napi szinten beszéltünk,és ennyi elég volt ahoz hogy bele szeressek. Mikor kiderült hogy nem lesz semmi a dologbol,nagyon rossz volt hónapokig vártam a hívását meg állandoan csak rá gondoltam szal én megértem a kérdezőt

2011. ápr. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!