Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok sokat arra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok sokat arra a srcácra? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Aki kb 6-7 évevvel ezelőtt és előtte is nagyon szerelmes volt belém(én nem),és majdnem jártunk is.De nem volt semmi köztünk csak csók,ő nagyon komolyan gondolta velem. mostanába sokszor gondolok rá hogy milyen lenne vele az életem?eggyütt lennénk e?stb
2011. ápr. 12. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!En is mar jartam ebben a cipoben!!Sot nekem a szomszedom ez a srac!De nalam oszt elmult!Enis nagyon kivancsi voltam miert lehet!De rajottem arra,ha annyira jo lett volna akkor mar reg vele lennek,szoval inkabb masra konctentraltam,meg hat nemsokkal utanna megismertem a paromat!
2011. ápr. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyakran előfordul az ilyen sokakkal. Normális, hogy megfordul a fejedben, ez az egész.

Olyan is szokott lenni, hogy vki álmodik pl egy régi szerelemről, és így eszébe jut.

Ne okold semmiképp magad, akkor valószínű az volt a helyes döntés.

De ha van kedved szerintem még meg is keresheted dumálni egyet, kalandra fel :)

2011. ápr. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!