Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A pénisznek vannak érzékenyebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisznek vannak érzékenyebb pontjai? Ahol jobban esik ha izgatják?

Figyelt kérdés

A nőknél ugye pl.,ha a G-pont izgatják,jobban esik neki,ill. a csiklónak is vannak érzékenyebb pontjai.

És a G-pont miatt a hüvelyben minél mélyebbre hatolunk,annál jobb érzés,persze csak a G-pontig,mert utána érzéktelen. (Tudom,hogy ezeket mindenki tudja,csak azért írom le,hogy értsétek,mire gondolok).

Szóval a pénisznek van olyan része,ahol jobb?(Pl. a golyók;pénisz eleje,vége.Hol a legjobb érzés?)

(Olyan örömet szeretnék szerezni a barátomnak,amit sokáig nem fejet el:))

22/L


2011. ápr. 13. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:

A makk.


A férfi G-pont egyébként a prosztata.

2011. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van ám

probáld meg a makk körül a barázdát

2011. ápr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Egyébként azt tudtam,hogy a prosztata úgymond a férfi G-pont,de annyira elszánt azért nem vagyok...:)

2011. ápr. 13. 08:32
 4/5 almighty77 ***** válasza:

érdekes hogy nem irták eddig a golyszikat:) azt is lehet szopogatni nagyon jó érzés. és persze nyaldosni egész lentről a makkal bezárólag, a makk a legérzékenyebb de a hegye az nagyon az! azt ha szopogatod a leghegyét, az tuti siker, persze ezeket amit irtam kombinálva a legjobb, mindenből egy "kicsit" szóval sokat:)

valami normálisabb orál videókbol lehet tanulni,


bocs a szókimondásért de ez már csak ilyen.:)



34F

2011. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,majd alkalmazom:)
2011. ápr. 15. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!