Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rocker és emo pasiknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rocker és emo pasiknak a rocker és emo csajok jönnek be?

Figyelt kérdés

Én konkrétan erre a kettőre vagyok kíváncsi, hogy ők a saját stílusukban akarnak párt találni? Átlagban.

*Letolásokat stb. nem kérek. Szóval ha csak valami rosszmájú megjegyzést tudnál mondani akkor kérlek nyomd meg azt a kis piros x-et.


2009. márc. 2. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
nem gondolom, hogy így lenne, de egyébként az emberek keresik a társukban a közös dolgokat. nyilván a rocker fiú nem túl nagy eséllyel jön össze plázacicával, vagy diszkóssal. persze itt a komolyabbakra gondolok. az emo fiúk többnyire fiatalabb korosztály, ezért azoknak inkább a külső a fontos, márpedig az emo erőteljesen külsőben nyilvánul meg. szóval nyilván a saját stílusú társat előnyben részesítik, de ennek ellenére bőven akadnak kivételek.
2009. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Bandeee ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva azt kell monjdam, hogy nem. (rocker kategória :D). VISZONT, az a tapasztalatom, hogy igenis élnek az előítéletek, inkább egy olyan csajnak nem jövök én be aki nem rocker. Itt azt is el kell mondjam, hogy nekem eddig csak rocker barátnőm volt, de nem zárkóznék el olyan lánytól sem aki más zenéket kedvel. Nekem személy szerint ez nem mérvadó és szerintem másnak sem kellene az legyen...
2009. márc. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tobbnyire!de nm feletetlen en mindkettore tok pl-dat
2009. márc. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én csaj vagyok, nem pasi.:D De ismerek egy 16 éves fiút, aki pár évvel ezelőtt rocker volt, utána deszkás, és most emo. Tudom, hogy sok emo csajjal barátkozik, de még egyetlen emo, docker, vagy deszkás csaja sem volt!

Nem tudom, hogy ezzel segítettem-e, de legalább megpróbáltam...:D

2009. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az esetek nagy százalékában stílusbeli párt választanak.Én rocker lány vagyok,és nem jönnék össze discos fiúval,valahogy nem az eseteim.Másrészt még bulizni se tudnék vele menni,mert nem hiszem hogy élvezne egy rock konceret,én meg nem mennék discóba.Együtt még zenét se tudnánk hallgatni.Nekem sok rocker ismerősöm van,a legtöbbnek stílusbeli párja van,de szerintem ez érthető is,mert pl. egy igazi rocker pasinak nem fog bejönni egy plázacica,de fordítva is igaz.Persze vannak kivételek.
2009. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tegyük hozzá, hogy sok kivétel van.:D
2009. márc. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Valahogy én is erre jutottam magamban, hogy ha egy srác beleszeret egy lányba, de kiderül róla hogy más a zenei ízlése nem fogja dobni, de azért a rockerek nem mennek a plázába csajozni :D
2009. márc. 2. 17:14
 8/18 anonim ***** válasza:
megmondom..rockerjány vagyok, úgyhogy tudom. :D az igazi, kemény rockerek rá sem néznek az emos cicákra..
2009. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Thurston ***** válasza:
Meg tudná nekem valaki mondani, hogy pontosan mi a rocker és az emo definíciója?
2009. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

A rocker rockot hallgat.

Az emonak világfájdalma van.

Röviden :D Ennek ellenére amúgy szerintem az emo pssik jól néznek ki :P

2009. márc. 2. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!